Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megbízhatatlan minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megbízhatatlan minden nő? Miért tapasztalom ezt, annak ellenére, hogy nem ezt várom?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
a vérükben van nem tudsz mit csinálni
2015. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Miért általánosítasz? Te is tudod, hogy ez baromság. De ha csak ezt tapasztalod, rossz hírem van: te vonzod ezt a típust az életedbe. Úgyhogy magadon változtass, hogy változást tapasztalhass meg.
2015. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Ne bízz meg bennünk, nőkben!

2015. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2-eske.

Általánosit? De te se azt mondtad, hogy nincsenek.

2015. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. # 3 ezen a linken jót nevettem, köszi :) És azt is teszem, nem bízok bennetek. Lehet általánosítok, de írtam, hogy mindig ezt tapasztalom. Hiába próbálok hinni benne, hogy nem mindegyik nő ilyen, nem megy, túl sok volt a rossz élmény. Nem akarom ezt megélni, mégis megtörténik állandóan. Lehet inkább veszek egy műpuncit, az nem okozna csalódást :D
2015. ápr. 10. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
A többség mocskos tulajdonságai alapján van megbillogozva a maradék korrekt kisebbség. Baromi nehéz a trutymóból kihalászni a gyémántot. Nem csoda, hogy csomóan feladják a nőkkel való foglalkozást.
2015. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és mivel foglalkoznak helyettük? mókusokkal?
2015. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, nehéz gyémántot találni, mert a trutymó is képes hasonló tulajdonságokat mutatni. Olyan ez, mint a rulett. Vagy bejön, vagy nem. Nem adtam fel a reményt, csupán már nem bízom annyira a szerencsében..
2015. ápr. 10. 19:26
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Mindig, mindig a nők a rosszak, hát nyilván, mert nem pasival akarsz összejönni. Elárulok valamit: az emberek többsége egy bunkó kuki, ha tetszik, ha nem, mert ilyen az emberi természet. Önzőek vagyunk, és ha valamit ígértünk, de egy másik dolog nekünk jobban kell, akkor azt választjuk. Ilyen egyszerű.
2015. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

#8: "Olyan ez, mint a rulett. Vagy bejön, vagy nem."


Óóó, ilyet ne írj már ide, mert a megmondópuncik mindjárt kioktatnak, hogy te voltál a naiv, meg nem ismered meg eléggé a csajokat, és hogy magadra vess. Persze, ez is a mi hibánk, hogy bízni kezdünk valakiben, aki egy maszkot húz magára, és full félreismerjük. Nem elég, hogy át lettünk verve, meg lettünk vezetve, ki lettünk használva, "empátiából" még jól le is leszünk ugatva. Undorító hányás attitűd! De bezzeg én mekkora gecі vagyok, mert gyűlölöm a rohadt, képmutató, tetű nőket...

2015. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!