Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bíznál egy ilyen lányban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznál egy ilyen lányban?

Figyelt kérdés

A szitu:

lassan 3 hete ismerem a csajt. Össze is jöttünk már "úgy" is.

Komolyat akar tőlem, de hát eléggé fura dolgokat csinál ahhoz képest.


Fent van egy csomó társkeresőn, és mindegyiken beszélget pasikkal, csajokkal. Azt mondja haverságból, meg unalomból csak, dehát én ezt nem nagyon tudom elhinni...:/

Rengeteg írnak neki, mikor ott vagyok akkor is, de mindig aztmondja hogy egy álca csak amit csinál, és rajtam kívül senki sme érhet hozzá.


Tipikus r/bancot játszok, de alig pár pasival voltam eddig csak.

Ez tükröződik az ágybeli tudásában is, noha már 22 éves!


Én is 22 vagyok.

Nemigazán értem, hogy miért csinálja ezt.

Mindezek után meg én önthetek belé önbizalmat, hogy de igenis jó vagy az ágyba, meg szexi csaj vagy meg ilyenek...

Kérdésem, hogy akkor ezeket a lelki problémáit miért nem tudja az olyan jó netes haverjaival megbeszélni?

Nem mintha én nem segítenék szívesen, de azért valahol b/ssza a csőröm, hogy mikor együtt vagyunk, akkor is ír hol ennek, hol annak egy egy üzit így neten...


Érzelmes lány egyébként nagyon. Ez az egy ami vonz benne, hogy kimutatja hogy fontos vagyok neki. Én is szakításon vagyok túl, és lelkileg eléggé marcangolt, szóval lehet azért nem látom át rendesen a szitut.

Mit gondoltok?



2013. szept. 9. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de már úgy válaszolok a kérdésedre hogy csak idáig jutottam az olvasásban:


"Fent van egy csomó társkeresőn, és mindegyiken beszélget pasikkal, csajokkal. Azt mondja haverságból, meg unalomból csak, dehát én ezt nem nagyon tudom elhinni...:/"


Nem, nem bíznék egy ilyen lányban.

2013. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zoliba' ***** válasza:

hát te ezt itt kérdezed meg? Jézus...

A válasz magától értetődő: ha komolyat akar fejezze be a netkuuurvulást,ha nem,akkor meg nyertél egy ingyenpuncit.

2013. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy ezt csinálja.
2013. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vakondka ***** válasza:

Haverságból meg unalomból senki sincs fent társkeresőn.

Ha tésnyleg szeret, akkor szépen törli magát mindegyikről, ha meg nem törli magát, akkor szerintem nem ő az igazi neked.

2013. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hagyd! Neki ezek a dolgok a szórakozás, valóban. De szerintem nem tudnál benne bízni, folyton ferde szemmel néznél rá, és most is azt teszed. Ha már az elején nem nyűgöz le a csaj, hanem kétkedsz, akkor nem ő a te embered! Ráadásul miért Társkeresőn Haverkodik... -.-

"Ez az egy ami vonz benne, hogy kimutatja hogy fontos vagyok neki." - Ennyi nem elég. Most te is szeretetre, törődésre vágysz, ezért nagyon jól eshet neked, de az életnek egyéb területei is vannak.

2013. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

sejtettem, mikor viszaolvastam a kérdést, hogy lehet kár volt kiirni.

mindegy. amíg jön, és akar engem megkap.

de az érzelemcsapokat elzárom irányába, hogy több már ne menjen felé...

2013. szept. 9. 12:01
 7/11 A kérdező kommentje:

én nem akarom bekorlátozni amugy, ő is megenged nekem mindent oda megyek, meg azzal akivel akarok, nemtilt bulit, kocsmázást semmit sem. de ízért írja, ohgy félt, és reméli, ohgy nem lépek félre, de tudja, ohgy nekem kell a szabadság így megadja számomra.

Ennek viszonzásaképpen, én is megadom ezt neki.

2013. szept. 9. 12:03
 8/11 zoliba' ***** válasza:
na végre. Légy férfi.
2013. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél vele nyugodtan, és akár tervezhetsz is hosszabb távra is, de ha lelép, ne bánkódj miatta. Szerintem ebből az egészből nem kell akkora ügyet csinálni.
2013. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam az már megcsalás,szóval nem.
2013. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!