Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti kit választanátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kit választanátok: Egy, hűséges csúnya fiút, vagy egy jóképű, menő pasit, aki csak játszik a lányokkal és megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 11:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelmű, hogy első.
2009. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
első
2009. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
attól függ, én mire vágyom éppen. ha komoly kapcsolatra, akkor biztosan az elsőt, de azért megpróbálnék rajta változtatni :S
2009. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Bandeee ***** válasza:
87%
A "csúnya" az eléggé relatív. De akárhogy szépítjük "állatok" vagyunk. Ilyenkor ösztönből cselekszünk. Ösztönünk pedig azt diktálja, hogy a második. Én még olyan lánnyal nem találkoztam aki az elsőt választotta volna. Inkább reménykedik, hogy a második megváltozik. Szomorú, de ez van...
2009. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%

Egy hűséges jóképűt ;))

Pont egy ilyet fogtam ki :) .. nagyon szerencsésnek érzem magam és remélem nem kell csalódnom benne ... Bízom benne és szeretem és ez fordítva is igaz :)

2009. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Csúnya fiúba is beleszerethetünk, és akkor akármilyen félisten megkörnyékezhet, nem fog minket érdekelni.

úgyhogy az első!!

2009. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
nekem is szerencsére sikerült kifognom egy jóképő pasit aki mellesleg hűséges és nagyon szerelmes belém:) Imádom:)
2009. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
először a másodikat, majd jobban megnézném az elsőt is. (lehet lepontozni)
2009. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

11:22-es vagyok. ezt most nem a kérdezőnek írom konkrétan, de nem csak a fiúk játszhatnak a lányokkal, hanem viszont is. Amúgy ha ismerem az első fiút és egyértelmű, hogy szeretne velem kapcsolatot, akkor nem hiszem, hogy a másikat. De ehhez neked is egyértelműnek kell lenned. (már ha te vagy az az első fiú.Ha a második fiú vagy, akk szabad az utad.ha te vagy az a lány akinek választania kell, akkor döntsd el,h mire van szükséged most)

Persze mindez függ attól, hogy mennyi idősek vagytok

2009. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
"Nem abba leszel szerelmes, akit szépnek találsz, hanem azt találod majd szépnek, akibe beleszerettél..."
2009. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!