Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, most komolyan hát nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, most komolyan hát nem helyes? Olyan cuki.

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 10. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért szólja le mindenki, mert szerintem jól néz ki.

Most jöhettek, hogy a mai lányoknak nem az igazi férfi kell. Basszus! Egy 14 éves lánynak nem is kell, hogy az érett kifejlett férfiak jöjjenek be.

A másik, hogy persze értem én, hogy idegesítő az őrület, ami körülötte van, de attól még el kell ismerni, hogy a srác jól énekel. Zenész körökben mozgok, és mindenki elismeri, az már más kérdés, hogy nyilván nem csak a zenéjével szerezte a sok kis elvakult imádóját. De hát erre megy ki az egész. Justin Bieber egy árucikk, egy egész stáb, több százak élnek abból, hogy híres. Ezen kár agyalni, mert ez a helyzet. Képzeld el, ha nem Ő lenne, hanem valaki más hasonló kaliberű srác, akit ugyanígy imádnának vagy utálnának. Mi a francnak utálkoztok?

Ne mondjátok, hogy mert mindenhol a képedbe tolják, mert ez hülyeség, például én sok hírt nézegetek, és engem nem talál meg.

És most komolyan azon problémáztok, hogy meghallotok egy Justin Bieber dalt a rádióban? Ez egy igazi probléma akar lenni? Mikor más éhezik, és majd szét fagy, neked pedig a kényelemben nincs más, amin felkaphatod a vizet, csak mert meg kell hallatnod egy percet a dalából.

Szóval értem én, hogy zavaró, hogy a gyerek halálra keresi magát, de ennél sokkal nagyobb igazságtalanságok történnek, és a világ erről szól.

És az, hogy a lányoknak ez tetszik. Nyilván. Mert akárki akármit mond, nem néz ki rosszul, sőt... Sportos, helyes, persze Ő sem tökéletes, nem azt mondom.

Csak hát, nem vagy különb nála, ha utálkozol.

2015. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Justiiiiiiiiiiin <3
2015. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!