Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek komolyan létezik...

Szerintetek komolyan létezik olyan lány, akinek bejövök külsőre és nem azért tart helyesne, mert épp nincs más fiú aki foglalkozna vele, hanem tényleg azért, mert helyes vagyok?

Figyelt kérdés
Csak, mert engem rondának szoktak nevezni a lányok és van egy lány, aki meg helyesnek nevezett, de sajnos még csak képet látott rólam és félek, hogy képen lehet jobban nézek ki vagy mit tudom én csak szívat a lány, esetleg úgy van már vele, hogy mindegy ki csak végre legyen egy fiúja. A lány szép, szerintem bárkit megkaphatnak, szóval ezért is parázok. Sajnos már úgy megszoktam, hogy minden lány kienvet vagy kicsúfol és rondának nevez. Egyszerűen félek a lányoktól, félek emberek közé is menni, utálom egyre jobban az embereket, amiért ilyen gonoszak voltak velem és mindig azok, aki teheti belémköt és fikáz. Ha próbálkozom lányoknál szinten 99%, hogy lerondáz vagy letilt, ha élőben csinálom, akkor is lekoptatnak vagy kigúnyolnak vagy ilyen undorral, lenézően néznek rám. EGy-két lánytól eltekintve, de nekik sem kellettem.
2014. febr. 27. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg, aztán döntsd el, hogy szerinted mit akar tőled.
2014. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha bejössz valakinek. Én annyira ocsmány vagyok, hogy egy lány se találkozna velem soha kép alapján.
2014. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a szép, a helyes pasi:) akiket én jóképűnek tartok a barátnőim lerondázzák...:D ne legyél bátortalan,ha meg se próbálod nem lesz belőle semmi
2014. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet:)
2014. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki 10/-6 ot adott most van egy gyönyörű barátnőm és holtig szerelmesek vagyunk egymásba <3
2014. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz, ha akarsz, megmondom milyen vagy^~^
2014. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!