Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit komolyan?

Figyelt kérdés
Kreszre járunk és van ott egy nagyon helyes srác..már az első nap megkérdezte a haveromtól hogy én ki vagyok hol lakok meg ilyenek, de nem lépett semmit. Utána sokszor észrevettem hogy engem néz és nem értettem hogy miért nem lép semmit hiszen van is ott közös haverunk, még facebook-on sem jelölt be. Pedig aki ismeri mind azt mondták hogy nagydumás meg csajozós, de nekem ez valahogy egyáltalán nem úgy tűnt. Meguntam a várakozást úgyhogy bejelöltem én. Rögtön visszajelölt, megbökött meg rám is írt. Egész este beszélgettünk :D Nagyon jó fej, tök sokat nevettem :D de olyanokat is mondott hogy sok lányt ismer a sulimból bulikból meg ilyenek ez kicsit fura volt, de udvarolt is hogy szép vagyok stb. úgy köszöntünk el hogy akkor holnap találkozunk (ugyebár órán) ott is volt de hozzám se szólt megint meg semmi, néha rámmosolygott de tényleg ez volt a max...azt hittem majd odajön beszélgetünk és akkor sehol semmi, nem is értem...akkor mégse akar semmit? Vagy már tényleg nem értem...szerintetek?

2013. júl. 12. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Be van szarva... mi bonyolult ezen?
2013. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

talán csak félénk

menj oda hozzá te először

2013. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Félénk,legalábbis veled szemben
2013. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert nem értem mitől van besz*rva...szerintem elég egyértelmű hogy bejön nekem..meg láttam facen h r*bancos csajok képeit lájkolgatja..az enyémet nem lájkolta be...
2013. júl. 12. 20:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Mitől fél? Kedves szoktam lenni mindenkivel :)
2013. júl. 12. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
A visszautasítástól fél.Ennyire egyszerű,ezért nem lép egyből.
2013. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván interneten keresztül jobban megy neki a duma, mint élőben. Van ilyen.
2013. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért mert, az eddigi barátnői (ún. rib*ancok) mind-mind csak trófea volt a polcán. Egytől egyig ő dobta valószínűleg őket. És most itt egy lány, aki egészen más. Képes lenne letörni az egoista szarvát. Ezért fél, mert megcsappanna a hírneve.


Vagy... úgy gondolja, hogy azért csak facebookon beszél veled, mert személyesen gáz lenne, az ő felfogása szerint, egy olyan lánnyal beszélgetni mint te. Mert csak beégetné magát a haverjai előtt, mert ők is eddig a k*rvákhoz voltak szokva. (Kérlek ezt ne vedd sértésnek, nem annak szántam)


17/L

2013. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!