Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerelem? Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Honnan lehet tudni, hogy valami szerelem?

Figyelt kérdés
Mármint értem ez egy nehéz kérdés, de mi a szerelem? Honnan lehet tudni, hogy most szerelmes vagyok valakibe vagy sem? Honnan lehet ezt tudni, sosem voltam még szerelmes sosem érdekeltek az ilyen dolgok, de most volt egy érdekes kapcsolatom egy lánnyal és elgondolkoztam hogy mi is lehet a szerelem, honnan lehet felismerni, és ezáltal mit jelentett nekem az a lány?

2015. ápr. 10. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Felismered ne félj.
2015. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ekem első szerelmem volt a legnagyobb de ez mindenkinél ígyvan mikor a közelebbe volt már izzadtam remegtem görcs volt a gyomromban nálam ez volt a szerelem jah ás ráadásul szorult a szívem
2015. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet nem felismerni.
2015. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor, most egyszer majd jön egy lány és annál fogom tudni hogy szerelem, még anélkül is hogy nem tudom mi az?? Ez igy kib*szott fura...
2015. ápr. 10. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
10 évesen én sem voltam szerelmes
2015. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor és azóta én se :) de köszi, mondták már hogy babapofim van de nem tré :D (18/F) :) csak hogy tiszta legyen :)
2015. ápr. 10. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!