Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni a viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy mindenkinek elege van már ebből a témából én sem értem, miért is kérdezem egyáltalán. De ahogy így kutattam az internetet a választ keresve, egyre másra olyan embereket találtam, akiknél a szeretett fél nemhogy baráti viszonyban nincs, de gyakran olyan személyről van szó, akit az iskolában lát minden nap egyszer a folyosón. De az én esetem más. Négy és fél éve szeretem ezt a lányt, azonban már közel két éve reménytelen az egész, mert neki barátja van, akit a jelek szerint nem szándékozik elhagyni. Ő nem érez semmit irántam és ezt már többször szóvá is tette. Viszont emellett baráti kapcsolat van köztünk. Nem tehetem meg, hogy egyik napról a másikra nem szólok hozzá, nem eshet szóba, hogy ne találkozzunk, mert egy osztályba járunk. Kérem valaki adjon valami jó tanácsot, mert lassan beledöglök ebbe az egészbe.


UI: Új hobbit már próbáltam, de csak annyit értem el vele, hogy úgy éreztem, most már több vagyok és többet megoszthatnék vele.



2015. ápr. 10. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy valos baratnot, hidd el sikerulni fog, kulonben ha eszreveszi ez a lany hogy mar nem rajongsz annyira erte es elveszithet, az is elofordulhat hogy megprobal megszerezni. De amig ott csungsz es ezer szazalek biztos abban hogy barmikor elokaphat, mert nincs senkid akkor nem is fog az eletbe sem eszebe jutni hogy elveszithet.
2015. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de az nem úgy működik, hogy keresek magamnak egy barátnőt. Tudod nem az a fajta fiú vagyok, aki kilép az utcára és válogat. Meg aztán én próbálnék keresni mást, de tudod minden nap látom és egyfolytában újra beleszeretek, ha csak ránézek. Úgy pedig nem lennék képes kapcsolatban lenni valakivel, hogy nem érzek iránta semmit.
2015. ápr. 10. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez nem segítség, de én is így vagyok csak fordítva :(
2015. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!