Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem szerintem mindent. Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Egy rib**ncnak erzem magam..

17 eves koromig senkivel nem fekudtem le..aztan elkezdtem nyitni igy masok fele es lett baratom, regi bnoimmel is joban lettem..

Ez volt 2 eve.

Akkor nagyon konnyen adtam magam. Szanalom lettem.

Utana lett egy baratom akivel tavaly juniusban szetmentunk es azota senkivel nem fekudtem le es nem is volt senkim.

Viszont regebben, meg elotte volt valaki akiert odavoltam de nem vettem eszre hogy kihasznal..tul naiv voltam, o pedig ossze vissza hazudozott nekem hogy nem csak azt akarja tolem hanem komolyabb dolgot is stb...

Na mult heten talalkoztunk, setaltunk beszelgettunk stb.. es tenyleg ugy lattam rajta hogy megvaltozott..masnap atmentem hozza de csak filmezni es nem is akartam mast , es mondtam is neki.

Erre azt mondta hogy tudja mitol felek, hogy nem fog keresni ha megtortenik, es hogy o tobbet js szeretne es nem kell felnem..duma duma

En meg elhittem es en idiota hulylany belementem.

Masnap meg beszeltunk

Aztan azota egyaltalan semmi

Miert vagyok ilyen nyomorek? En basszus nem akarom hogy rib**cnak higyjenek mert en tenyleg nem ilyen lany vagyok..

A multamon nem tudok valtoztatni ezt tudom..de megis mit csinaljak? :(

Ezek miatt a dolgaim miatt zarkozott lettem megint es felek mar nyitni masok fele is.

Mit csinaljak? :(

18/L


2015. ápr. 11. 13:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi


19/L*

2015. ápr. 11. 13:30
 2/11 anonim ***** válasza:
feküdj le velem is :)
2015. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Istenem...

Legyszives komoly valaszokat

2015. ápr. 11. 13:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne keseregj...a fiuk kezdemenyeznek altalaban...a riba..nc jelzot meg ne aggasd magyadra...te nem vagy az..
2015. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt hívják "tanulópénz"-nek! Tedd túl magad rajta és vond le a konzekvenciát!
2015. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De epp ez az hogy nem tudom tultenni ezeken a dolgaimon magam.

Mert masok velemenyet nem tudom megvaltoztatni rolam

Annyira megalazo ez igy...

Igazi nyomoreknak tunok, aki konnyen adja magat..

2015. ápr. 11. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Mint írtad a múlton nem lehet változtatni!

Kezdúj életet, mostantól gondolkozz éretten és megfontoltan!

Idő kell hozzá, amíg a környezeted felfogja ls elfogadja a megváltozott énedet, de idővel tényleg el foják hinni, hogy más lettél!

Mást nem igen tudsz tenni, hacsak olyan idegen helyre nem költözöl, ahol nem ismernek!

Minél előbb kezdj hozzá, annál hamarabb célt érsz!

2015. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Valaki irt privatot, hogy ezen az egy dolgon ne toprengjek ennyit

Csak az a szar hogy ez nem eloszor tortent meg vele.

Egyszer kihasznalt mar es elpofazta masoknak h konnyu veru vagyok, meg d*gjanak meg meg ilyenek..

Vissza hallottam olyat is 1 eve hogy regen milyen jo kislany voltam most meg mindenki ala odafekszem

Pedig egyaltalan nem mindenki ala es mar meg is valtoztam nagyjabol de ezeket a dolgokat hogy tegyem jova ami mar jovatehetetlen?!...

Nagyon egonek tartom magam, iszonyat gaznak..

2015. ápr. 11. 13:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy hazug emberrel voltal es nem lattad a szemeben a mosolyt, a gunyt mikozben hazudott. Egy hazug emberenek MINDIG ott van a szemeben a guny. A lenezes. Szoval ajanlom hogy tanulj az esetbol es kezd latni a kulonbseget ember es ember kozott.
2015. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Üdvözlünk a felnőttek világáában! :)

Sajnos nem ez lesz az utolsó eaet, hogy "hátbaszúrnak"!

Mást nem tehetsz, tanulj az esetből, és használd fel a tapasztaltakat!

2015. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!