Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy srácot cseten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot cseten, de szerintem elcsesztem az egészet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egész a www.chat.hu nevű izén történt. Kétszer dumáltunk, de sajnos semmilyen elérhetőséget nem kaptam tőle. Úgy váltunk el legutóbb, hogy imád, és hogy majd még beszélünk, de... elkövettem egy hatalmas nagy hibát. Naiv módon befizettem 10 nap vip tagságra, hogy ne tegyen inaktívvá ez a szar, abba viszont nem gondoltam bele, hogy automatikusan odakerül a nevem mellé egy csillag.


Szinte biztos vagyok benne, hogy ez a srác most egy raj, pénzes, infantilis, csetfüggő hülyegyereknek tart, és félek, hogy soha többet nem fog nekem írni. A legrosszabb az, hogy meg sem tudom neki magyarázni, hogy ezek a dolgot nagyon nem igazak.


Leveleimet még csak el sem olvassa, ha meg látom, hogy bejelentkezett a csetre, hiába írok rá, "ne zavarj!" állapotban van.


Megtaláltam azon a bizonyos facebook nevű közösségi oldalon a nickneve alapján. Szerintetek érdemes neki ott levelet írni, vagy a helyében ti zaklatásnak vélnétek?


Összegészében annyira elkeserítő, hogy olyan ritkák az érdekes, értelmes fickók ezeken a helyeken, ráadásul ő még ezeken felül rohadt jóképű is volt, erre... elbaltázom az egészet.



2012. nov. 2. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jóképű, az csalós. Nem egy esetben megelőzte a józan eszem a pofára esést, hasonló oldalakon történő "csajozás" közben. Lemented a képét, feltolod egy képfeltöltő oldalra, bemásolod a linket Google képkeresőbe, majd "keresés kép alapján", s voilá! Átlag 10-ből 8 esetben netről lopott a kép, nem valós magyar állampolgárt ábrázol.
2012. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a csillagnak az eltűnéshez... ha azóta is aktív, akkor valószínűleg több vasat tart a tűzben, és mással gyorsabban alakult a dolog, ezért "jegelve" lettél.
2012. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sokan nem feltétlen csajozni / pasizni mennek chat.hu-ra. szerintem mezeine dumáltatok egy jót. és kész.. ez olyan 1 éjszakás chat kalandnak fogd fel és lépj tovább.. szinte biztos hogy nem akar többet.

néha én is elbeszélgetek orákat valakivel chat.hu-n de ha sok volt a hatás szünet vagy nem fogott meg akkor másnap már nem feszegetem.. tiltom, kizárom, szolog neki hogy elég. stb

2012. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A csávó egy büdös virtuál kamu, tehát a helyedbe beletörõdnék, hogy pofára ejtettek, s örülj, hogy csak 10 nap VIP tagság befizetésének összege bánta.
2012. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges az ilyet erőltetni, ha nem ír, hát hagyd rá, kétlem, hogy a csillagod lenne az oka annak. Az internetes "kapcsolatok" egyébként sem szoktam túl jól végződni.
2012. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Áhh, nem hiszem, hogy fake lenne, őket felismerem.

Van Twittere, Tumblr fiókja, és... a képei is ilyen amatőrök, legalábbis amiket kitett a fészbúkra. Mindegyz, akkor sem az, és kész. =)


Az, hogy egy éjszakás cset, az oké, de... akkor miért úgy válunk el, hogy majd még beszélünk? Nem tudom felfogni. A másik lehetőség tényleg az, hogy talált valakit, aki szebb nálam, és menőbbek a dumái. De ha ez igaz, akkor is szeretném megtudni. Nem akarok tovább "szenvedni" miatta.

2012. nov. 2. 17:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Szimplán elég lenne, ha lekoptatna. A nemet értem. A nagy büdös semmit nem.
2012. nov. 2. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor irj nei facen.. lehet más is használja a chates nickjét
2012. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Get a life.
2012. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na jó, írtam neki. Szurkoljatok.

Amúgy pedig jogos. Lájfom is van. Sajnos félig virtuális.

2012. nov. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!