Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyasvalaki tetszik akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyasvalaki tetszik akinek van barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Aki volt már így, ossza meg a tapasztalatait.

Párszor találkoztam egy sráccal, nem randi, egy amolyan csoport összejött, és nagyon tetszik, kedvelem.

Aztán láttam kézen fogva egy lánnyal, szintén a csoportból.

Eléggé elkeseredtem, tudom hogy nincs esélyem, de nem szeretnék kilépni, mit tegyek?


2015. ápr. 11. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
lépj tovább.
2015. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lépsz és megcsalja a barátnőjét, készülj fel rá, hogy téged is meg fog, ha alkalma nyílik rá. Ha elindulsz ezen a vonalon, akkor viszont sajnos nem áll majd jogodban megsértődni/felháborodni ha így történik.
2015. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan aki elvenné mástól.
2015. ápr. 11. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős a dolog. Lépj tovább. Ha ezen nem tudsz, akkor ha tényleg komolyabb dolgok lesznek az életedben, ott meg fogsz torpanni.
2015. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén!
2015. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!