Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha szerintem számít az öltözködés?

Figyelt kérdés

Szerintem az öltözködéssel kifejezzük a személyiségünket is...Nem a drága márkákra gondolok, én is szinte teljes mértékben turkálókból, csereberékből öltözködöm.

Egy fiún is mindig megnézem, hogy hogyan áll neki, amit éppen visel, vagy következtetek, hogy milyen az ízlése más dolgokban is esetleg.

17L



2015. ápr. 11. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez baj. Neked ez a hobbid, másnak meg más.
2015. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez a hobbim, de úgy érzem, hogy ember identitásának része.
2015. ápr. 11. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól érzed, ez egy természetes, magától értetődő dolog.
2015. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az öltözködés legalább annyira az önkifejezés egy módja, mint a zenei stilus.
2015. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!