Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarta megtudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarta megtudni a nevem, ha nem is keres?

Figyelt kérdés

19 vagyok,lány.

Tegnap éjjel egy kávézóban odajött hozzánk(barátnőmhöz is) pár srác beszélgetni.

Az egyikőjük nagyon nézett feltűnően,aztán elkezdtünk beszélgetni ,de arról ment a téma legfőképp,hogy mi lehet a nevem,tudni akarta.


Megdicsérte a külsőm,szépeket mondott...Amikor mentek el, az ablakon keresztül puszit,szívet dobtunk egymásnak.. poénból ment. A nézése mindvégig nagyon megfogott,megtetszett.

Miután elmentek, rá egy pár percre visszajött,hogy kiderítse a nevem ..megmondtam neki.


Bejelölt fb-n, visszajelöltem neki dél körül. Nem írt azóta semmit . Nem értem ,hogy minek jelölt be....


Ami még nem mellékes,nagyon nem, hogy az egyik haverja odaszólt neki,hogy hagyjon engem,van barátnője .

Megnéztem fb-n ,és aszerint nincsenek kapcsolatban , de azt láttam,h nem rég újra ismerőse lett a lány.


Arra gondolok,hogy e csak egy kis flört volt,és sokat jelent neki még a volt barátnője . Viszont azt nem értem,hogy miért jött vissza azért ,meg miért ragaszkodott ahhoz,hogy megtudja a nevem.

Én írni nem fogok neki.


Mi a véleményetek?


2015. ápr. 11. 19:48
 1/8 RRR ***** válasza:

ráért

kellett talonba egy csaj

2015. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves lányka!

Ha a fiú bemutatkozik, irtó nagy tahó vagy ha te nem!

2015. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"kedves" válaszoló!

nem mutatkozott be,ez az egyik, a másik meg az, hogy nem kötelességem egy idegen srácnak elmondanom a nevem,ha nem akarom. kitartó volt,megtudta.

tahóság meg az,hogy a barátnője mellett így flörtölget.

2015. ápr. 11. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:

csak viccből csinálta az egészet.

tetszel neki de nem akar semmit

2015. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is ezt tartom valószínűnek,hogy nem akar semmit.

de hogy engem mindig ilyen srácok találnak meg, vagy foglalt ,vagy fél.

2015. ápr. 11. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy rád írnék, de nem vagy ismerősöm. :(
2015. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként lehet,hogy az vagyok :D . honnan tudod,hogy nem?
2015. ápr. 11. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a keresztneved? :D
2015. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!