Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszerettem a csajom nővérét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

459-es rab kérdése:

Megszerettem a csajom nővérét D: mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint kiderültt van egy barátnőm 15 évesek vagyunk már lassan 1 éve együtt vagyunk és sokat mesélt rólam a családjának mindig mondta hogy menyek el bemutatkozni de nem mertem mert ha beégek a szülei ellött akor nem tudok becsülettel ránézni de egyszer csak meghívtak a szülei is erre mit mondhatam volna minden simán ment amíg a barátnőm nővére megérkezett nincs rá szó mit éreztem amikor meglátam izadtam dadoktam és ami kiverte a biztosítékot hogy a sportrol esett szó és mondam hogy focizok persze erre a válasz mutas valamit és megcsináltam a világkört amikor lepatant a labda rálépett a csajom nővére és az ölembe esett... KÁÓ azóta is csak a pillanatra gondolok mit tegyek? Ha megmondom bisztos a hugát válasza nem engem.
2015. ápr. 11. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
dugd meg
2015. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
oszt'? a friss hús nem jobb?
2015. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
ültesd a csajod az öledbe sokszor,szemben,háttal......
2015. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen könyű lenne... Felnőttek véleményére vagy magátt érettnek érző emberek véleményére lenék kíváncsi
2015. ápr. 11. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Zárd be a 459-es szobába.
2015. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hasonló történt velem is, nem pont így de a lényeg ugyan ez, ezért máskor is átmentem a barátnőmhöz, hogy lássam a nővérét és egyszer a barátnőmhöz mentem (megbeszéltük, hogy 3-ra menjek) és a nővére engedett be, mondta, hogy a húga 1óra múlva ér csak haza az edzésről. Hát ott ültünk ketten a kanapén ment az Így jártam anyátokkal a TV-ben, és elkezdtün beszélgetni (ő 19éves) és tök jó volt, és akkor nem tudom mi ütött belém, de megcsókoltom.....és nem tult el, hanem visszacsókolt. Úgy éreztem a fellegekben járok. Aztán felakart vinni a szobájába egy kis akcióra Én egy kicsit haboztam, mert mindjárt itt a húga akivel járok és még vele se csináltam....de felmentem, mert féltem, hogy ha visszautasítom akkor majd túl gyerekesnek tart. Felmentünk és hát meg volt a szhex (mellesleg eszméletlen jó volt) és a húga még mindig nem ért haza. Lementünk és elbúcsúztam a nővérétől (megadtaa számát) és haza mentem. Rá 1héttel megint mentem hozzájuk és szerencsére volt egy kis időm beszélni vele, és Ő mondta, hogy hagyjam békén és Ő azt csak azért tette, mert mérges volt a pasijára és a húgára is, de végül nem mondta el a hugának és felejtsem el. Ez eléggé lelombozott. Nem tudtam mit kéne tennem. Még mindig együtt voltam a hugával rá kb. 2hónapra megint oda mentem és a huga megint edzésen volt. Megint várom a kanapén mikor a nővére elkedz bocsánatot kérni, hogy Ő nem úgy gondolta és mégis tetszem neki. Kicsit kételkedtem, de belementem és megnit ugyan az történt. Csak épp leértünk az emeletről mikor a huga hazaért. Én gyorsan kihúztam magam, hogy mennem kell. Utánna szakítottam vele. És most a nővérével vagyok együtt már lassan 1éve.

18/L

2015. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagy és lefeküdtél a csajod nővérével. Vagy hülye vagyok? O_O
2015. jún. 14. 20:55
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy kösszi tanulságos
2015. jún. 14. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
lol elírtam (hosszú szöveges vok) 18/F
2015. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!