Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » összejártam egy fiúval 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejártam egy fiúval 4 hónapon keresztul dugni, o kikezdett velem en meg megszerettem de o addigra mar semmi komolyat sem akart. lehetne még újra köztünk valami?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem el is mondtam neki de nem rég ráirtam és azt irta hogy zavarom hagyjam és flegmázott. én meg leirtam a velenyemet rolla (ha akarjátok majd bemásolom) utana ő is osztott engem és letiltott. hogy tudnam jova tenni hogy ujra kedves,megértő legyen velem és akarjon megint?azt mondta h nem velem van a baj, hanem h hülye vagyok de nem is vagyok az!!

2014. ápr. 23. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De tényleg az vagy..
2014. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miert lennek az?!-.-
2014. ápr. 23. 18:59
 3/12 anonim ***** válasza:
pontosan annyira tisztel amennyire te magad, leálltál vele azt csodálkozol, dugibugiból semmi jó nem szokott kisülni
2014. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kor?
2014. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok. es nem dugasnak ment ez az egesz hanen ismeerkedesnek.
2014. ápr. 23. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

TE újra fel szoktad használni a WC-papírt, vagy eldobod?

Na ugye.


Belementél, hogy csak szexeltek, ő kihasználta, megunta, kirakott. Itt már rég pontot kell tenni az ügy végére.

De hogy annyi női büszkeség és tartás ne legyen benned, hogy ilyenkor még könyörögsz is neki, hogy legyen veled újra.... ennél nincs szánalmasabb.

Egy lábtörlőt többre becsül, mint téged, és alaposan rá is szolgáltál.

2014. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
így van ezt én is így látom. nem annak indult de mégis dugtatok 4 hónapig. ne csodálkozz hogy menekül.
2014. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Miért lennék az?"

Úgy kezeled magad mint egy tárgyat,kihasználnak mint a pcsa de észre sem veszed,17 évesen ismerkedésből dugsz rádasul írni sem tudsz.

2014. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tanacsot kertem

nem oltogatast.!

2014. ápr. 23. 19:17
 10/12 A kérdező kommentje:
ja es tudod nem kellemes ugy irni h kozben infuzion vagyok -.-""
2014. ápr. 23. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!