Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? (Biszex kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (Biszex kérdés)

Figyelt kérdés

Már fiatalabb korom óta visszatérő kételyem vol, hogy leszbikus lehetek. Mára világossá vált számomra, biszexuális vagyok. Amikor végre bevallottam magamnak, jó ideig őrlődtem, még kételkedtem magamban. A későbbiekben beleszerettem egy lányba, ami már teljesen biztossá tette a feltételezésem. Persze, a dolog a végén nem jöttössze, de nem is ez a lényeges. Eddig azt hittem sikerült teljesen feldolgoznom magamban ezt, de ezek szerint mégsem.


Tudom, hogy ebben nincs semmi rossz. Egész eddigi életemben elfogadtam a homoszexualitást, képtelen voltam nézni, ha bárki negatív jelzővel illette őket. Magamat mégsem vagyok képes elfogadni. MIt kéne tennem?



2015. ápr. 11. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia! először is jó lenne tudni hogy hány éves vagy, sokat számít hogy tizenévesen vannak ilyen gondjaid/kételyeid vagy már 20as évek közepén.


szerintem először magadban kéne tisztáznod hogy mégis miért nem tudod elfogadni magad. ülj le fogj egy tollat és egy papírt és addig ne állj fel amíg nem írtál le 5 pontot ami miatt nem tudod magad elfogadni. tartasz a szüleid/családod megvetésétől? a társadalom kiközösítésétől?

gondolom ilyen és hasonló dolgok jutnak először eszedbe, ha ezt tisztázod magadban talán a megoldáshoz is közelebb leszel.


vagy az is lehet hogy szimplán az emberi természetből ered: magunkkal sokkal kritikusabbak tudunk lenni mint mással. pl nekem (elvileg) átlagos a péniszméretem de midnig kicsinek éreztem, szarul is érzem magam emiatt, de amikor az exem panaszkodott a kis mellei miatt (tényleg kicsik voltak a mellei, 75 A), mondtam hogy ugyanmár engem abszolút nem zavar (és ez tényleg így is volt). képmutatónak is éreztem magam hogy őt győzködöm hogy semmi baj nincs vele, és tényleg, 100%ig imádtam a kis melleit is, én viszont komplexusos voltam az átlagnál maximum alig kisebb méretem miatt.

furának tűnhet a párhuzam de szerintem ebben benne van hogy ilyen az emberi természet, mások "hibáit" könnyebben elfogadjuk mint a sajátunkét.


félre ne értsd, én 100%ig elfogadom a másságot és abszolút nem tartom hibának (azért is tettem idézőjelbe, és van is egy nagyon jó biszex ismerősöm aki még sokat lendített a toleranciámon pedig mindig is elfogadóbb voltam), de ha nem fogadod el magad akkor ezek szerint te valamilyen szinten mégis hibának tartod a dolgot.

ha esetleg akarnál még beszélgetni írj nyugodtan privátot, remélem hogy azért valamit tudtam segíteni! :)

2015. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem a csalódás(vagy nevezzük akárhogy) rengette meg az elfogadásod.Olyasmi lehetett ami rengeteg helyen lejön,hogy 2csaj talizik és 3percmulva ők soros leszbi állompár.De mégsem mert ez a valóság nem pedig "halivúdi" romantikus leszbi maszlag.

sajnos erre nem nem nagyon van recept,hogy ezt tegyem-azt tegyem,és boldog leszek.

kell neked egy barát vagy barátnő,és akkor rendeződne magadban valamerre ez a dolog,mert lehet,hogy igazából nem is vagy bi csak hormonok játszottak veled.

2015. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!