Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó formaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó formaja annak, hogy elmondjam a barátnőmnek azt, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

A "De" szó azért van ott, mert előtte mondtam neki pár dolgot.


"De a legeslegnagyobb gondom, az hogy a Kinsey-skála 1-es szintjet sikerult elernem es ezt NEM AKAROM!!!"


Aki nem tudná mi az a Kinsey-skála:

[link]



2015. ápr. 7. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ne így mondd el
2015. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1-es szint az semmi...
2015. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak késztetéseid , szakíts inkább vagy nyíltan mondd el .
2015. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem akarod ezt, ne mondd el. Én hármas vagyok. Előbb átgondoltam, aztán mondtam el a legjobb barátnőmnek. Ha csak úgy dobálózni akarsz vele, értelmetlen. Ülj le, gondold át, hogy biztos vagy e benne, és maximum akkor. Amúgy egyesnek lenni mit jelent?
2015. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a skála szerint az 1-es szint azt jelenti, hogy főként heteró vagy és csak egy picit vonzódsz az ellentétes nemhez
2015. ápr. 7. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond el
2015. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire hülye nem vagyok. :D De, úgy értem, én érzelmileg, és szexuálisan is vonzódom mindkét nemhez egyenlően. Így értelemszerűen elmondtam, hogy ne lepődjön majd meg. De az egyes nem csak vágyat érez?

Ha így van, annyira nem is tartom fontosnak elmondani. Hiszen, az ember szexualitása főként rá és a párjára tartozik.

2015. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, hogy barna a szemem de így jártam :)


Amúgy nem feltétlen kell elmondanod neki, ha nem tervezed a saját nemeddel a kontaktust. Ha viszont igen, akkor fel kéne vezetni majd idővel, főleg elkezd elég komolyra fordulni a dolog. (mondjuk már együtt élésben gondolkodsz)

2015. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-es az semmi :D
2015. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha bisex vagy akkor miért gond hogy bisexvagy?

miért mondanád el?

2015. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!