Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randin miről beszélgessek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin miről beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátnőm. Kicsit félek és szorongásos is vagyok, ha egy ismeretlen lány közelébe kerülök akkor lefagyok. Facebookon "ismertem" meg egy lányt és ma este találkozunk. Kicsit gáz lenne ha zenékről és filmekről beszélgetnénk :D. Biztos unalmasnak tartana.
2015. ápr. 12. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz zenékről és filmekről beszélgetni, filozofálni és egymás nagy problémáit megvitatni ráértek később is.
2015. ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért csak óvatosan. A legtöbb lánynak még zenékről és filmekről értelmesen beszélni is komoly szellemi erőfeszítést jelent.
2015. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aladar12 ***** válasza:
a hidegfúzió és a húrelmélet szerintem tökéletes beszédtéma
2015. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon művelt és leginkább a zenékben, filmekben és a költeszetben van otthon. Csak az a gáz hogy facebookon kiveséztük az egészet elejétől végéig, legalábbis már sok órát beszéltünk róla és ha most is ezt hozom fel témának az olyan mintha másról nem is tudnék beszélgetni.
2015. ápr. 12. 08:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Fermat sejtés, GMO-k hatása a biodiverzitásra, a rosetta üstökös program...


Ezek mindig beválnak, gondolom téged és a lányt is érdeklik, mindketten képben vagytok velük kapcsolatban, így elszalad majd az a pár óra a randin gyorsan.

2015. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ok. közben látom, hogy miért nem akarsz olyasmiről beszélni, ami mindkettőtöket érdekelhet, és értetek is hozzá, mint a filmek és a zene.


Itt a jó idő, rákérdezhetsz egy csomó kinti szabadidős programra, szeret e kirándulni, tervek a nyaralásra, nyitnak a kültéri koncert helyszínek, van e kedve, van e kedvence, ez mégiscsak zenei téma, de gondolom még nem lerágott.

2015. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az anális szex utáni könnyebb székletürítés minden lány fantáziáját megmozgatja.
2015. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy én se nagyon tudok csajokkal beszélni randin ezért szoktam inkább tapizni meg lekapni őket, már amelyik hagyja :D
2015. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

persze, egy rib.ancot nem nehéz elkapni, de ez a lány okos és szeret játszadozni szóval kemény falat :D


Köszönöm a tanácsokat

2015. ápr. 12. 09:03
 10/10 anonim ***** válasza:
a hüvelygombával próbálkoztál már? :D
2015. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!