Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány milyen esetben vívja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány milyen esetben vívja ki egy fiú szeretetét/figyelmét?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy én mióta ismerem, nem nagyon adtam sok mindent, de mégis olyanokat mond és tesz amikor egy légtérben vagyunk(ritka az ilyen), hogy egyértelműnek veszem, hogy tetszem neki. Végülis sose mondta hogy nem tetszek neki..de úgy érzem hogy nem kell neki kapcsolat még.


Át szokott ölelni, meg puszilni(akár sok aprót egymás után), figyelmesen hallgat ha beszélek, mosolyog, megérint, intim szférán belül szokott hozzám beszélni, akarja hogy érezzem a bőre illatát.


Azt akarom mondani, hogy én nem adtam neki okot rá hogy szeressen, de mégis ilyeneket tesz, miért?



2015. ápr. 12. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a miért-re kell összpontosítanod,hanem arra,hogy -neked- mit jelent az a fiú,el tudnád-e őt fogadni partnerként?
2015. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

milyen fiú jelent nekem valami?


én vagyok a fiú...amúgy ha csak elírtad, akkor azt mondom, hogy nekem minden vágyam megszerezni lányt. (Nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy komolyan csinálja amiket tesz, meg hogy tetszek neki)

2015. ápr. 12. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, nem elírtam,hanem teljesen félre értettem,mert nem volt elég egyértelmű,hogy ki kicsoda...:) :)amúgy hány éves vagy?
2015. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszonozd ezeket, ne hagyd elszaladni a lehetoseged vele, mimden bizonnyal oda van erted, felteve ha nem tobb pasival ia ugyanezt csinalja... Sajnos ismertem ilyen osztalytarsam.
2015. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem várom el azt, hogy máshoz hozzá se szóljon mivel nem vagyunk együtt.


Szoktam látni nyilván más fiúkkal beszélgetni. Más cselekedet nem hajt végre az általam felsoroltak közül...

2015. ápr. 12. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:

"Más cselekedet nem hajt végre az általam felsoroltak közül..."


Vele is ilyen faramucin beszélsz, vagy csak minket részeltetsz ilyen szerencsében.

Amúgy meg tetszel neki, és akar tőled valamit. Ne szúrd el!

2015. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!