Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreztetek mikor megtudt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztetek mikor megtudtátok, hogy a volt szexkapcsolatotoknak van barátnője/barátja?

Figyelt kérdés

"Szexkapcsolatotok" alatt azt értem, hogy valaki, akivel csak szexelni jártatok össze.


Csak az válaszoljon, aki volt ilyen helyzetben!


2015. ápr. 12. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdés értelmetlen.
2015. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én semmit, hiszen csak szexelni jártunk össze, más nincs.
2015. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz rajta kedves első?
2015. ápr. 12. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Csak később derült ki és sz*r érzés volt, mert kezdtem beleszeretni a rib*ancba. Végül visszament a csávójához én meg elfogadtam ennyi. F
2015. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semmit mert nem voltak semmi érzelmek. Csak szex és más semmi! 17/L
2015. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es , miért is r-banc ? Megbeszéltétek, hogy csak szex, akkor miért lenne r-banc?
2015. ápr. 12. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt olyan életemben,hogy szerelmes voltam abba,akivel igazából a szexről szólt csak a kapcsolatunk.Sokáig fájt minden lépése,mivel a szemem előtt zajlott,és szerettem,míg ő engem nem.Nem mondom,hogy most nem bánt,mert igen.Viszont már megpróbálom elfogadni,hogy vesztes vagyok a történetben.
2015. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első azért mondta, hogy értelmetlen a kérdés, hisz ha szexkapcsolatban van valaki, akkor annak az a lényege, hogy nincsenek érzelmek, csak szex. Vagyis akkor mégis mit kéne érezni? Semmit nem érezhet az ember, mert nem érzelmi alapú a kapcsolat.

Ha meg valakinek vannak ilyen érzései, akkor meg az már a részéről nem csak a szexről szólt, hanem többről.:)

Amúgy voltam ilyen helyzetben, speciel nekem még előbb volt kapcsolatom, mint annak, akinek aztán szintén lett kapcsolata. Nem éreztem semmit, mint ahogyan a másik sem, hisz a szexkapcsolat csak a szexről szólt.

2015. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez lenne az ideális, viszont legtöbbször az van, hogy az egyik fél többet szeretne.

Én nem voltam szerelmes, és tudtam, hogy nem illünk össze. Az önérzetemet bántja, hogy velem csak szexelt, egy másik lánnyal meg párkapcsolata lett...

És tényleg nem voltam szerelmes, de akkor is fáj és féltékeny vagyok, pedig már nekem is van kapcsolatom.

2015. ápr. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!