Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell érteni kémia alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érteni kémia alatt?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy lánnyal. Nekem ő az első komolyabb kapcsolatom, nem voltam még sosem szerelmes, sőt, most sem vagyok. Ő azt mondja, hogy sosem érezte még magát ennyire jól, mint most, és nagyon jól működik velem a kémia. De én még semmit sem érzek. Nem rossz vele lenni, tetszik is a lány, ha nem tetszene, akkor nem smárolnék vele meg nem is szívesen nyulnék hozzá, de nem igazán érzek semmit, tényleg. Mikor csókolom, ölelem, amikor simogat, akkor sem. 1 hete vagyunk együtt. Haverom szerint pár hét alatt fog kialakulni bennem az érzés, szóval ne aggódjak. De én félek, hogy itt csak ő fogja jól érezni magát, én pedig belementem egy olyan dologba, amit igazából nem is élvezek. Nem is magamat sajnálom, hanem, ha ez tényleg így van, amitől tartok, akkor szerencsétlennek ezt hogyan magyarázom majd el? Nem akarok rossz érzéseket kelteni benne. Sosem élveztek még senkivel a csókot, pedig 4 lánnyal smároltam eddig életemben, mégsem éreztem semmi különöset egyikkel sem. Pedig biztos vagyok ezen felül is abban, hogy a lányokhoz vonzódom.

Tehát, mit kell érteni kémia alatt és mikor fog ez nálam is beindulni végre? 19F


2015. ápr. 12. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a vonzódást jelenti
2015. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
2015. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kemia= szexualis es lelki vonzodas osszessege
2015. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos szereti a kémiát
2015. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van pár humorherold itt, úgy látom.
2015. ápr. 12. 19:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Humor Harold? :D
2015. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a lány szerint jól nézel ki.
2015. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt már máskor is elmondta, majdnem minden nap. Azt mondta, hogy nagyon jó engem ölelni, csókolni, velem lenni, ezt érti a kémia alatt. Én örülök, hogy ő már most élvezi, rögtön az elején, de én mikor fogom? Ilyen van, hogy tetszik nekem, külsőleg-belsőleg, de semmi extrát nem érzek?
2015. ápr. 12. 19:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem érezted, nem valószínű hogy valaha fogod ezzel a lánnyal. Erekciód volt már csókolózás közben bármelyik eddigi csajjal?
2015. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, vele is.
2015. ápr. 12. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!