Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell érteni kémia alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érteni kémia alatt?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy lánnyal. Nekem ő az első komolyabb kapcsolatom, nem voltam még sosem szerelmes, sőt, most sem vagyok. Ő azt mondja, hogy sosem érezte még magát ennyire jól, mint most, és nagyon jól működik velem a kémia. De én még semmit sem érzek. Nem rossz vele lenni, tetszik is a lány, ha nem tetszene, akkor nem smárolnék vele meg nem is szívesen nyulnék hozzá, de nem igazán érzek semmit, tényleg. Mikor csókolom, ölelem, amikor simogat, akkor sem. 1 hete vagyunk együtt. Haverom szerint pár hét alatt fog kialakulni bennem az érzés, szóval ne aggódjak. De én félek, hogy itt csak ő fogja jól érezni magát, én pedig belementem egy olyan dologba, amit igazából nem is élvezek. Nem is magamat sajnálom, hanem, ha ez tényleg így van, amitől tartok, akkor szerencsétlennek ezt hogyan magyarázom majd el? Nem akarok rossz érzéseket kelteni benne. Sosem élveztek még senkivel a csókot, pedig 4 lánnyal smároltam eddig életemben, mégsem éreztem semmi különöset egyikkel sem. Pedig biztos vagyok ezen felül is abban, hogy a lányokhoz vonzódom.

Tehát, mit kell érteni kémia alatt és mikor fog ez nálam is beindulni végre? 19F


2015. ápr. 12. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy pár hét alatt meglesz nálad is, ami nála már megvan. Szerintem adj esélyt neki.
2015. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak abban bízom, hogy nem lesz kínszenvedés az a pár hét.
2015. ápr. 12. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!