Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet latni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet latni, hogy egy pasi tenyleg szeret, vagy csak azert van velem, mert nem talalt jobbat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Érezni lehet abból, ahogy bánik veled, ahogy törődik veled, ahogy rád néz, ahogy kedveskedik, ahogy odavan érted.

Ha nincs oda érted, ha nem törődik veled, akkor nem szeret igazán.

2015. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavkapcsolatban vagyunk, igy a talalkozaskor nagyreszt szeretkezes van, nem annyira kozos programok.
2015. ápr. 13. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor csináljatok közös programokat is, én is voltam távkapcsolatban, azért akkor se szeretkeztek 0-24ben :)

Ezt te is megkérdezhetnéd magadtól, én tényleg szeretem őt?

Ez így kívülállóként elég üresnek tűnik, ha ennyi az össz közös élmény a szex...

2015. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 honapja vagyunk csak egyutt es max heti fel napot tudunk talalkozni. Csinaltunk mar kozos programot es sokat beszelgetunk de nagyon kivanjukna szexet es Nincs Ra sokszor lehetoseg
2015. ápr. 13. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
De nyilván tartjátok a kapcsolatot a találkozások között is. Biztosnak hívjátok egymást, írtok egymásnak. Ebből is lehet tudni, hogy mennyit foglalkozik veled.
2015. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, szinte folyamatosan tartjuk a kapcsolatot
2015. ápr. 13. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!