Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a legtöbb pasi ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legtöbb pasi ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Ez nem előítélet, ne úgy vegyétek, csak egyszerű kíváncsiság. Egyre jobban azt veszem észre, hogy a fiúk ha szerelmesek is, egyáltalán nem úgy ragaszkodnak a lányokhoz, mint a lányok hozzájuk. Egyik ismerősöm pl. szerelmes a csajba, tényleg az, de mégis megcsalta már, és ő úgy fogja fel, hogy lehet megcsalta de attól még őt szereti. Akiből egyáltalán nem néztem volna ki, az is több lány felé kalandozik, még akkor is ha azt mondja szeret valakit. Mostanában olvasgattam férfi íróktól is könyveket, és ledöbbentem, hogy mennyire nem ugyanúgy élik át a szerelmet, mint a lányok. Jó, tény, hogy kevésbé érzelgősek, de hogy ennyire? Srácok ti csaltátok meg barátnőtöket annak ellenére, hogy szerettétek? Lányok, ti néztétek el barátotoknak, ha megcsalnak?
2014. dec. 26. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden lyányka ilyen kis rbanc
2014. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én férfi vagyok, de továbbra is úgy gondolod, hogy az ilyeneknek lövésük nincs mi az h szerelem.

Én még azt se szeretem látni ha szomorú, mindent megteszek h felvidítsam/megnyugtassam, ha pedig véletlen miattam van rossz kedve, olyankor kb egyenesen a pokolban érzem magam.


A megcsalással teljesen összetörném, így alapból képtelen lennék rá.


Szerintem aki tényleg! szereti a barátnőjét/barátjáta z nem csalja meg.

Ennyi.

2014. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt amint leírtál nagyon nem mindenkire igaz. A ragaszkodást tekintve, csak a saját és pár közeli ismerösöm akivel beszéltem erről példájából tudok kiindulni. Nem azért ragaszkodik kevésbé egy férfi mert nem tud, csak egyszerűen inkább úgy fogalmaznék, hogy fél az érzelmek teljes kimutatásától mert sok csalódás érte (saját példa).


Amit te írtál, hogy az EGYIK ismerősöd, ez nem jelenti azt, hogy minden férfi ilyen lenne. Egyszerű és világos, aki igazán szerelmes és szereti a párját, tiszteli és szereti, megbecsüli annyira, hogy ne csalja meg. De nem is ez, ha valaki tényleg szerelmes abba akivel van, akkor nem vágyik más nőre.


A végére még annyit, nem csaltam még meg barátnőmet. Ha éreztem, hogy van más, akkor inkább szakítottam, vagy helyrehoztam azt ami miatt már kevésbé égett a "láng".

2014. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor rosszul következtettem :) köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 26. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár már kaptál elégválaszt, de azért még annyit hozzá tennék, hogy ez nem egyoldalú dolog. Én pl most is szerelmes vagyok egy lányba már hónapok óta, és eszembe sem jutott mással kezdeni, miközben neki velem együtt 3 pasija van. Nekem azt mondja szeret, és hogy jó velem, de mégis másokkal is jól érzi magát. Szóval nem csak a a pasik ilyenek.
2014. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki valóban szerelmes, annak nincs ingere megcsalni a barátnőjét.
2014. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy éretlen megfogalmazás, és éretlen hozzáállás, amelyik ezt mondja az hazudik.


6-osnak van igaza. Ha szerelmes és szereti nem csalja meg, a többi csak bla bla bla

2014. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!