Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halottátok, mi történt Zalaege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halottátok, mi történt Zalaegerszegen? Hogy képes valaki ilyen módon megölni a szeretett barátnőjét?

Figyelt kérdés
Megszurkálta és meg is fojtotta a barátnőjét a csávó. Hogy képes valaki ilyesmire? Hogy szakítani akarok, az nem ok erre. Nem tudom, mi üthetett az elkövetőbe, mikor egy elit suliba járt (azért is lepett meg mert nekem évfolyamtársam volt)?

2015. ápr. 13. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Egyszeru birtoklasi vagy kicsit (nagyon) radikalis formaban

es nem art amugy eszrevenni, hogy az ezen az oldalon maganyossagra panaszkodo ferfiak boven tobb mint a fele egy kapcsolatban birtoklo magatartasu lenne... naigen, kellene erzelmi trainingeket tartani az embereknek, mert a kapcsolatban elok igen nagy szazaleka erzelmi lama

2015. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemtől,kortól,identitástól,bőrszíntől, akár milyen iskolai végzettség mellett és minden mástól függetlenül lehet valaki h.lye és őrült. Remélem a sitten majd találkozik apukákkal akik megleckéztetik őt.

Amúgy nem akarta elveszíteni ez volt az oka...talán ez miatt "kattant" be. Szerelemféltés.

2015. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt mentalisan egeszseges a srac. Remelem a bortonben rohad meg az ilyen gyoker, akinek semmi onuralma.
2015. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
31%
Nyilván beteg, normális ember nem tesz ilyet. nekem pár éve egy ismerősöm (volt évfolyamtársam) legjobb barátnőjét ölték meg hasonló módon. :(
2015. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Melyik suliban volt? Lemaradtam. Sajnálatos, amúgy :(

Mindig is foglalkoztatott a kérdés, hogy hogyan képes valaki elvenni a másik ember életét. Erre nem lehet elfogadható magyarázatot adni.

2015. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A srácnak a nagyszülei szomszédunk volt, nem elmebeteg, csak irányításmániás és hatalmas birtoklási vágya van. De mivel azt mondja, hogy elmebeteg, ezért felejtős a hosszú büntetés, megússza gyógykezeléssel az a mocsok
2015. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Interferencia ***** válasza:
6: Szerinted nem elmebeteg, aki ilyet tesz?
2015. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!