Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok csinos, de elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok csinos, de elég dühítő, hogy a srácok itt panaszkodnak, miért?

Figyelt kérdés

rengetegen panaszkodnak itt, hogy ők egy lánynak sem kellenek, pedig nekik nem számítana semmi, csak az, hogy odaadó legyen a lány. Nem dicsérni akarom magam, mert 1001 hibám van, de szerintem kedves vagyok és figyelmes, mégis csak egy barátom volt húsz éves koromra, ő is egy hónapig. Soha senki más nem akart megismerni, vagy elhívni egy randira.

Akkor meg ha ennyire számít mégis a külső, akkor nem értem, miért szidja mindenki a nőket.


2015. ápr. 13. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a csúnya fiúk is s modell külsejű lányokra csorgatják, hagyjuk.
2015. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg akarlak ismerni.. Te nem akarsz engem :(
2015. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Számít a külső, bányarém nem kell, de modellalkat sem! Átlagos, hűséges, kedves lány kellene, de még én sem találkoztam olyannal amelyik akart volna valamit. A rendes lányok félnek, a belevalóknak meg már van barátjuk, ha meg éppen nincs akkor hamar találnak...
2015. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kisboltos ***** válasza:

Én arra csak azt tudom mondani, hogy sosem a másik nemet kell szidni, hanem elgondolkodni, hogy vajon mi miért nem kellünk nekik. Tapasztalatom szerint sokkal fontosabb, hogy el tud magad adni. Nem akarok nagyképű lenni, de nem hiszem, hogy problémám lenne a külsőmmel.(tényleg nincs)

De képtelen vagyok magamat eladni, és megmutatni mit tudok, ezért sincs. Viszont én nem is panaszkodok.

Azok akik pedigcsak panaszkodnak, azok még nem tudják ezt, és ezért csinálják.

2015. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!