Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó leszólni azokat akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó leszólni azokat akik szép, csinos lányt szeretnének maguknak?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__59298..


Több ilyen kérdést is olvastam ezen az oldalon és én is szembesültem azzal, hogyha valakinek elmondom azt, hogy nekem szép lányok tetszenek, akkor elhordanak mindennek, jönnek ezzel a szöveggel, hogy felszínes vagyok, a szépség mulandó, az ilyen lányoknak csak a pénz kell és izom, egyedül maradsz ha válogatsz meg több ilyen hasonló szöveg.

Nem az a jó, ha valaki nem épít magának gátakat és a szíve után megy, minthogy abban a hitben élni, hogy nem lesz boldog? Akkor is felszínes, ha komoly kapcsolatot keres és számít neki a küllem?

Nem egyszer olvastam azt, hogy valakinek nem tetszenek a szép lányok, mert nem tartja vonzónak őket érdekes ilyenkor nem mondják neki, hogy mennyire igénytelen vagy. Na meg úgy látom, hogy eltérnek az ízlések, mert ha nekem tetszik egy lány az nem biztos, hogy az egyik barátomnak is fog. Akkor miért is lenne jó nekem egy olyan lány aki nem vonz? Lehet a barátom tartaná őt nagyon vonzónak. A szép lányokon nem a túlzott sminkes póthajú, napbarnított nőket értem, ami mostanában szépség ideál, hanem egy természetes, igényes, szép arcú lányra.


2015. márc. 28. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Mert a külső csak a lányok számára lehet fontos.
2015. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégy egyszer amit írtam! Leírtam, hogy nekem is fontos és szerintem minden normális embernek fontos.
2015. márc. 28. 17:08
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Mert válogatni csak a lányoknak van joguk.
2015. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt a hülyeséget honnan veszed? :D
2015. márc. 28. 17:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Irónia volt :)
2015. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Az attol fugg hogy nezel ki..ha szep vagy nem baj ha a szep lanyok tetszenek, de ha csunya vagy akor valoszinuleg nem ertik miert is epekedsz a szep lanyok utan :)
2015. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én már eltudtam magamat fogadni, úgy ahogy születtem, küllemre próbálom a maximumot kihozni magamból, edzek, futok, próbálok odafigyelni, hogy mit eszek. Tehát nem vagyok igénytelen volt is munkám benne rendesen és úgy érzem, hogy így nem gond hogy szép lányt szeretnék magamnak.
2015. márc. 28. 21:39
 8/13 anonim ***** válasza:
A lányoknak mindig legalább egy kategóriával felettük álló pasi kell. Ha pl. 8-as vagy, 7-es lánynál szebbet nem kaphatsz.
2015. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Baz+ mi ez a pontozás őrület komolyan ennyire felszínesen szemlélitek ezt? Nincs olyan, hogy 7-s 8-s vagy tetszik valaki vagy nem. Ekkora örültségét csakis unatkozó gyökerek találnak ki, mint te. Meg mik ezek a kategóriák? Nem tárgyak vagyunk hanem emberek. Komolyan miért jó gyökérnek lenni? Ezt nem csak tőled kérdezem, hanem akik ennyire sületlenül gondolkoznak.
2015. márc. 29. 09:27
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne nekem mondd ezt, hanem a lányoknak, ők gondolkodnak így.
2015. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!