Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lánykák miért akarják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lánykák miért akarják a barátjukat még a nőgyógyászhoz is magukkal rángatni?

Figyelt kérdés
Itt olvastam valahol, hogy még a vizsgálatra is be akarták rángatni, pedig ott nem lehet bent senki. Basszus megvizsgálni ne segítsenek? :D Nem hiszem el, hogy ha vki egy kapcsolathoz felnőtt, akkor elmenni egy dokihoz egyedül miért nem?

2015. ápr. 13. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

van aki tart az orvostól és kell neki a támogatás

nem biztos hogy abban az esetben is erről volt szó, de ilyen is van

én pl egyedül nem mernék elmenni egy vérvételre, ugyanis valamiért rettegek a tűtől

szerencsére már évek óta nem volt olyan, hogy elkerülhetetlen lett volna

2015. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Jól esne, ha elkísérne, de elmegyek egyedül is. Nem szeretem, ha egy pár össze van nőve.
2015. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Erre én is kiváncsi vagyok. Vásárláshoz, szépségszalonhoz, nőgyógyászhoz minek pasi?

Volt egy exem, aki megsértődött, amiért nem vittem magammal ilyesmi helyekre. Szerinte az lett volna a természetes.

2015. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert miért ne? Én is kísértem már el a barátomat párszor orvoshoz vizsgálatra, szerintem ez nem olyan abnormális dolog, hogy egy pár elmegy együtt az orvoshoz.
2015. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt magam szoktam elintézni,majd ha egyszer terhes leszek eljöhet velem:)
2015. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Eléggé idióta az a magát férfinak nevező hímnemű egyed, aki a barátnője kérésére nem kíséri őt el. Akárhová.
2015. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pasi nem való nőgyógyászhoz! (mármint be a vizsgálóba) Kiváncsi lennék, mint szólna a párom, hogy "na drágám holnap megyünk az urulógushoz, premier plánban szeretném nézni a vizgsálatot" :DD
2015. ápr. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!