Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai lányok meg fognak komolyod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányok meg fognak komolyodni es valaki mellet megállapodni vagy mindig igy fogjak váltogatni a barátjukat? Mai 16-18 evesem

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A húsz évesek is ugyan úgy váltogatják, általában 1 évet se húz le egy kapcsolat, de ha igen, akkor arra már azt mondják, na ez egy komoly tartós kapcsolat volt!

Tisztelet a kivételnek, valakinek az én koromban már gyereke is van és boldogan élnek. De azért a többségre nem ez a jellemző... Nyilván amúgy erre azt szokták mondani, legyen olyannak akit nem szeretek? Nem! Tessék akkor tovább állni, megismerted és rájöttél mégse ő kell nincs ezzel baj, csak leírtam én is amit tapasztaltam meg amit látok

2014. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy idő után biztos, a többségben megvan a "családalapítós ösztön"

amúgy vannak kivételek, nem mindenki váltogatja a barátját ebben a korban se

2014. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd amikor a csóró, gyárimunkás (és most nem szólom le a normálisakat akik ott dolgoznak, mert én is csináltam) proli pasijuk nem tudja eltartani őket, és hogy már nem az a menő ha valaki iszik, drogozik, cigizik.

Idáig jó volt, mert anyuci meg apuci eltartotta őket.

Erre 30 évesen, kiégve, pénz és család nélkül fognak rájönni.

Már aki rájön.

2014. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen komolyabb kapcsolatom volt, 1,5 évig körülbelül.

Szakítottunk tavassza, azóta 4 fiúval alakulgatott köztünk valami, a végére csak testiség maradt, de minden esetben jó kapcsolat, szoktunk együtt eljárni kiállításokra, kávézni, vagy csak sétálni egyet.

Nem lettem lelki sérült, vagy kiégett, egész egyszerűen kísérletezek.

Egyikük sem volt buta ember, egyetemisták, főiskolások, én is javarészt az iskolára, munkára koncentrálok.

Mindenki tegye azt, ami jól esik.

Egy férfi egyébként se kell eltartson egy nőt.

17L

2014. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!