Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak, ha visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak, ha visszautasít a srác?

Figyelt kérdés

Gyakran veszem észre hogy néz, amikor azt hiszi nem veszem észre, ha beszélünk gyakran mosolyog, ha olyan emberrel vagyok aki az ismerőse mindig odajön hozzánk. Ebből azt veszem hogy tetszhetek neki.

Mivel ő nagyon szimpi nekem el fogom mondani neki hogy bejön.

Viszont ha csak félreértettem pofára fog dobni. Akkor utána mit kezdjek vele? Mit mondjak neki miután ő azt mondja hogy ,,bocsi, de te nekem nem"?

(A helyiséget elég gáz lenne ott hagyni ha azt mondom semmi baj, meg hát egy teremben leszünk akkor)


16L



2015. ápr. 14. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg esetleg a barátait.(csak ha normálisak)
2015. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát engem még nem utasítottak vissza, de én a helyedbe ha megtörténne kedvesen mosolyognék és mondanám, hogy ettől függetlenül barátok lehetnénk vagy, hogy nem zavarja-e ez a dolog akkor. Aztán jól érezném maga vagy bevetném a "női bájom" aztán rájön, hogy mit veszített ! :) de nem a lánynak kell kezdeményezni! Nem nőies, nem egy lányhoz méltó. Én a helyedben az ujjam köré csavarnám. Általában nekem az szokott beválni ha sokat mosolygok, olyan egyértelmű jeleket adok stb.(bár nem szoktam pasizni ez egy-két alkalom volt amikor láttam, hogy érdeklődik irántam a fiú mint pl. a te esetedbem). Sok sikert :D

14/l

2015. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha életem szerelme odajönne és közölné velem, hogy bejövök neki, abban a pillanatban elveszteném iránta minden érzelmemet, számomra visszataszító az, ha a lány közeledik felém. Nem tudom miért. Egyébként meg ha esetleg dob, akkor mosolyogj, folytasd a beszélgetést, tereld másra a szót, ne tudasd vele, hogy fáj.
2015. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság van, úgyhogy lány is kezdeményezhet.

De először inkább hívd el valahova (pl. iskolai büfé) - ha azt utasítja vissza, az nem veszélyes.

Ha meg elmegy, ott lehet vele beszélgetni is.

2015. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi szépen a választ! :)


Amúgy szerintem a lánynak is ugyanannyira dolga a kezdeményezés. Egy párkapcsolat is kettő emberről szól, nem arról hogy csak az egyiknek kell ugrálnia a másikért.


3. amit írtál nagyon megijesztett, nem is gondoltam hogy van ilyen is, remélem ő nem lesz vele így D:


Hasznos válaszokat kaptam de ha még van valami szívesen fogadom :))

2015. ápr. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!