Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok! Ismerkedés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok! Ismerkedés egy helyes pasival?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kuld kepet
2015. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 éves srác vagyok, helyes is. ismerkednék.
2015. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Ha akarsz valamit majd írsz privit mint az eddigiek!

#2: Nem vagyok bi se meleg.

2015. ápr. 14. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem már csak az érdekelne, hogy egy helyes pasi miért itt akar ismerkedni:)
2015. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

woooah, de nagy az utolsó komment!! :,DD és milyen igaz

másrészt, gondolom te is csak egy nagymenő swag yolo csávó lehetsz ha te ilyen nagyon helyesnek tarod magad, és kifejezetten csak szép lányokat keresel! hát sajnos ma már gondolom csak a külső miatt ismerkedik mindenki, mert.. ez így menő. :) érdemes lenne nem neten, egy értelmes, mégha nem is feltétlenül olyan nagyon szép lányt keresni.

2015. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!