Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kell szednem potencia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kell szednem potencia nővelöt (mert ott lent minden rendben) de szedek akkor lehet belöle bajom?

Figyelt kérdés
Marmit akkor impotens leszek vagy zavaraim lesznek vagy csak simán jobban teljesitek és nagyobbat élvezek?

2015. ápr. 15. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szedsz be. Valami kínai szart, vagy sildenafil, tadalafil készítményt. E kettő annak az anyagnak a lebomlását gátolja, ami a pénisz elernyedését okozza.
2015. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Nem a pénisz, hanem a barlangostest elernyedését. Ugyanis ekkor telik meg vérrel és merevedik meg a pénisz.
2015. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre csak gondoltam még nem próbáltam ne hogybaj legyen elöbb kiirtam ide hogy ne legyrn baj
2015. ápr. 15. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz, de minek, ha egyébként is áll? A viagrának vannak mellékhatásai. Fejfájás, orrdugulás, stb. Persze egyénileg változó. Az biztos, hogy nagyon gyorsan újból feláll a farok és nagyon kemény lesz.
2015. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenképp próbáld ki! Ég és föld. Csak ne szokj rá, legyen akivel anélkül csinálod, legyen akivel azzal. :)
2015. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!