Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem. és ő is. De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. és ő is. De nem merem neki elmondani. De én tudom hogy ő szeret. Nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Nincs mitől félned, hiszen tudod, hogy szeret. Nem értem, hogy mi a probléma.
2015. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én múltkor mikor már nem bírtam tovább, felkeltem, és gyors kifutottam a wc-re, nem érdekelt, h álmos voltam, féltem, h összes**rom magam, lehet, h egy próbát megérne neked is
2015. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kivi!

Ennek igy miértelme? Tudod hogy mit érez a másik!

Ne félj! Ne tarts semmitől! Mond meg neki, hogy azonosak az érzéseitek!

2015. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki és boruljatok végre egymás nyakába!!
2015. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!