Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nős pasi a munkahe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nős pasi a munkahelyemen és ő is szokott nézni engem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
erős vonzódást érzek iránta, és ő sokszor méreget engem. hogy térjek rá a tárgyra anélkül hogy kellemetlen legyen?

2015. ápr. 15. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha erkölcsös akarsz maradni inkább hagyd békén,magadnak tennél vele jót.
2015. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nős. Hagyd békén!
2015. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
ne legyél R..anc !!
2015. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mindig olyan kell aki foglalt

Tipikus

2015. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Manapság miért házasodnak az emberek amikor ilyen nagy a szexuális szabadság? Bármikor jöhet egy aki sokkal jobb a házastársánál..
2015. ápr. 15. 21:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Kerüld a munkahelyi liaisonokat. Hamar kiderül, és mindenki lotyónak tart majd.
2015. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te biztos örülnél, ha a nő helyében lennél és a te pasidat/férjedet akarnák elszedni tőled... Remélem 1x megtudod, h milyen érzés :)
2015. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és mind a ketten fiatalok vagyunk, 26 és 32
2015. ápr. 15. 21:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Bassz szet egy hagassagot, lehet csaladot. De ez nem csak a te hibad, ha az a szemet meg akarja csalni a feleseget tegye, de tudja, hogy eleteket teht tonkre. Utalom az ilyen emberekt.
2015. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hagyd békén.

Férfi vagyok. énis méregetem a nőket szinte válogatás nélkül. És ha látom hogy valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor éreztetem vele hogy érdekel, vonzódom hozzá. Ilyenek vagyunk nagyrészt. Pedig van családom,

Ha csak egy laza menetet akarsz meló után hajrá, de többre ne számits!

2015. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!