Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hívott randira? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívott randira? Van egy pasi a munkahelyemen, aki az orrom alá dörgölte, hogy nekem ő biztos nem jön be. Dehát el sem hívott randira!

Figyelt kérdés
Igaz, hogy hívott többször is, hogy menjek velük, baráti társasággal ide-oda. De nekem ehhez nem volt kedvem. Ha tényleg engem akart volna jobban megismerni, miért nem csak engem hívott? Nem értem az ilyet...
2012. nov. 25. 00:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem akar felsülni előtted! Még ha te nem mutattad ki, hogy Neked bejön így ne várd, hogy majd oda megy udvarolni. A pasik erről már leszoktak, sőt szerintem így volt ez régen is. Egy nőn ha látták, hogy szabad a pálya akkor udvaroltak. Ezt azért mondta, hogy kíváncsi a reakciódra, és ha akarnád akkor te mondanád neki. Azért baráti társaságot mondott, mert az nem randi ahol szintén megismerheti egymást két ember. :)

Ezen a baráti társaságos bulin összeakadtok akkor sok minden kiderül. Magyarul a csávó spórol". Lehet sokszor vissza utasították és így próbálkozik... trükkös :D

2012. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg nem jön be, de nem is biztattam soha semmivel, tehát nem mosolyogtam rá csábosan, meg ilyesmik. Tehát már ebből levehette volna, hogy nem tetszik nekem.

Néha beszélgettünk pár mondatot, de ennyi.

Jó, lehet, hogy spórolni akar, de ha egy társasággal történő bulira nemet mondok, azonban ő mindenképp szeretné jelezni felém az érdeklődését, akkor ne legyen már annyira spúr elhívni valahova csak engem.

Az más kérdés, hogy el sem mentem volna, mert tényleg nem jön be a csávó. Tehát nem verte volna költségekbe magát. Amúgy is mindig felajánlom, hogy kifizetem a részem, persze ő ezt nem tudhatta.

Ha pedig így döntött, tehát nem próbált meg csak engem elhívni, akkor utólag ne vágja a fejemhez, hogy biztos nem jön be nekem. Hiszen nem jelezte egyértelműen a szándékát.

2012. nov. 25. 00:21
 3/19 anonim ***** válasza:
az első jól összefoglalta. már nem azt az időt éljük, hogy egy csajra sok időt szánunk. ha nagy valószínűséggel esélytelen akkor jön a következő. ő úgy gondolta kár az időt fölösleges körökre pazarolni.
2012. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
te jó ég! most olvastam a válaszod... akkor mégis mi a fa*sz bajod van? kivételesen megszületett az optimális döntés! mivel látta rajtad, hogy nem tetszel neki így nem hívott el, annak ellenére, hogy valószínű neki tetszettél. vagy ez túl egyszerű? basz*ki....
2012. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*nem tetszik neked
2012. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy nekem ne vágja sértődötten a fejemhez, hogy nem tetszik nekem. Jó, hogy számon nem kéri már rajtam! Mert kb. úgy hangzott, mint akiben lelkiismeret-furdalást akar kelteni. Mit tehetek én róla, hogy nem jön be? Mindenkinek más az ízlése.

Ha pedig így van, hogy előre sejtette, hogy nem jön be nekem, tehát ezért nem hívott el randira, csak társasággal mentünk volna, akkor utólag minek említi meg ezt a tetszés-dolgot, mit vágja a fejemhez??

Akkor előre tudta úgyis, hogy max. barátságra számíthat.


Mellesleg sokkal jobban meg lehet úgy ismerni a másikat, ha csak ketten vannak, csak kettesben beszélgetnek. Míg egy bulin szintén lehet csak pár percet lennénk egymás mellett, ott nemcsak vele beszélgetnék.

Tehát pont, hogy nem lett volna felesleges, srácok, ha bárkit is randira hívtok, mert akkor sokkal több mindent megtudtok róla, mint egy sokfős buliban.

2012. nov. 25. 00:30
 7/19 anonim ***** válasza:
ezen kár aggódni, neked nem jön be, te minden bizonnyal bejössz neki, az egész esélytelen, mert neked nem kell....nem fog elhívni és fölösleges köröket futni, mert csak még jobban beléd habarodik....és majd te mondod neki egy idő után, hogy bocs, de nem vagy az esetem legyünk barátok...:S az mindennél rosszabb, hisz nálunk csajoknál is így van. neki igazából minden egyes mozdulatod egyenlő az eséllyel ő felé, ha rámosolyogsz ha megfogod a vállát karját akármilyét, minden csak egy átkozott remény amit ő elhisz....szóval még aggódni is fölösleges ezen...bulizni éppen elmehetsz, azzal veszíteni semmit nem fogsz...lehetőség csak :)...
2012. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
egy baráti társasággal is adódhatnak páros történetek...tök mindegy, hogy vagy mint vagy....hisz tudod, minden két emberen múlik :)
2012. nov. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem, hogy mi a bajod? egy kínos válasszal kevesebb. azt meg ki nem sz*arja le, hogy mit gondol vagy mit érez? nem gondolod, hogy kicsit túl agyalod a dolgot? ha annyira felhúzott vele akkor miért nem küldted el a pi*csába? nálam ott veszik el a sztori, hogy mi jelentősége annak, hogy nem hívott el a csávó aki amúgy nem tetszik?
2012. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
elsőre egy kettes találkozás túl csendes, mindenki izgatott...te nem tudod mit akar, barátkozik vagy többet...ő aggódik, hogy jó legyen hisz tetszel neki...ez a baráti társaságos buli a lehető legjobb kitalálás....ha meg valami nem össze senki sem szenved.....ahogy meg ő leugatott téged a legnagyobb jele annak, hogy nem kicsit bejössz neki...amúgy nem kell neki mondani semmit, barátkozz vele már ha ezek után akarsz....ha meg mondasz is akkor korrekten ...de ha nem jön fel a téma nem kell feszegetni
2012. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!