Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire gyakori eset lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori eset lehet?

Figyelt kérdés

Szexeltünk a barátunkkal és nála 4 egymást követő orgazmus után nem mikor már abbahagytuk, (osszátok el 3 óra időre az aktust mármint volt 1 órás szex utána elélvezett, pihentünk kicsit, és utána még olyan 1 órán belül hármat). Nem is ez a lényeg de mikor kiment inni láttam rajta alig bír lépni, meg majdnem összeesik, a poharat is alig tudta megtartani :o


veletek volt már ilyen ?

Létezik hogy ennyire kimerül valaki a szextől ?


2015. ápr. 16. 09:08
 1/9 A kérdező kommentje:

nem vagyunk már fiatalok se.

22F és 19L

2015. ápr. 16. 09:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szexeltünk a barátunkkal"


Hányan szexeltetek vele, mielőtt majdnem összeesett szegény? :-)

2015. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Barátommal naa :D

csak rosszul ragozttam

2015. ápr. 16. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:

nem vagytok már fiatalok se- írod ezt 19 évesen

lol

2015. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kérdésre is válaszolnátok vagy csak kötekedni tudtok ?

bunkó vagy #3.


Nem vagyunk fiatalok = felnőttek vagyunk nem 14-15 évesek.

2015. ápr. 16. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:
En is elegge kifaradtam 4 dugas utan es ugy ereztem, hogy mar semmire nincs errom. Kb mint egy kivert fa.sz:))
2015. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Es nekem is picit reszketett a kezem az uveggel, annyira nem volt mar erom tartani. Es korban is ugyan ott vagyunk, en 22 csajom 19
2015. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, a férfinak egy kicsit kimerítőbb a dolog, mert neki intenzíven mozognia is kell, amíg te békésen heversz.
2015. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Létezik, persze. 30 fokban, sátorban csináltátok már? Ott fél óra után is kimerül az ember, mi azután vagy öt percig alig mozdultunk.

Teljesen normális amúgy, ha elég intenzív az orgazmus, még utórengései is lehetnek. Velem is volt már olyan, hogy pár orgazmus után alig bírtam megtartani a két literes üveget a kezemben.

2015. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!