Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tényleg gyakori eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg gyakori eset másokkal is, ami velem történik vagy csak én vagyok ilyen ritka peches fiú?

Figyelt kérdés

A lényeg rövidten, tömören, hogy akárhány csaj tetszett nekem eddig és próbálkoztam is be nála, annak nem jöttem be, sőt volt amelyik beképzelt és nagyképű, buta plázakislány volt és hát kigúnyolt, megalázott. Aztán meg van, hogy facebookon időnként rám írnak csajok, hogy tetszem nekik, meg látszik is, hogy így nyomulnak rám szabályosan, peidg szerintem ronda vagyok, ahogy a szép csajok közül is megmondta már egy-kettő gúnyolódva.

Valahogy nem tudok olyan lányt találni, akivel kölcsönös a testi vonzalom is legalább. Ez olyan kiábrándító. Pedig most is van egy csaj, aki nekem tetszik és kivételesen nem is piszkál a külsőm miatt, de ahverom szerint csúnya csaj, szóval még cssak nem is mondhatom, hogy nekem csak a mindenkinek tetsző csajok tetszenek, persze én is látom mi a szép, a vékony, szép arcú, törékeny lányok a gyengéim, amik úgy a fiúk nagy részének is bejönnek általábnan, de sok átlagosnak mnondható lány is tetszik, nálam elég, ha nem túlsúlyos a lány és arcra megfog benne valami, ha csak a külső nézzük és hát ilyen lány, aki nekem tetszik rengeteg van, csak valahogy eddig én egyiknek sem jöttem be, volt, hogy nem mondták ki, de én éreztem, hogy a külsőm nem jött be ezeknek a szép csajoknak. Az arcomon leginkább a nagy orrom zavar, egyébként olyat is kaptam már szintén többnyire olyan csajoktól, akik nekem nem jöttek be külsőre, hogy aranyos, cuki srác vagyok, a helyes mellett még ezt szokták dobni rám.

Olyan vagyok, mint valami megosztó külsejű gyerek, a csajok egy része egy csúnya, nyominak tart a másik meg helyesnek és kaptam már olyat is csajtól, hogy belém szeretett a képemet látva és le akart utazni hozzám, csak hát az anyja nem engedte, mert még csak 14 így nem lett semmi végül a dologból. Mondjuk ez a csaj sem jött be nekem. Kicsit emiatt már nincs önbizalmam, félek, hogy sosem találok olyan csajt, aki nekem is tetszik és én is neki aztán még ott van a jellem is, na annak is megfelelni még nehezebb is nálam, mert jellemre szerintem sokkal válogatósabb vagyok, mint külsőre.


2013. ápr. 24. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy egyedül, ez egy teljesen tipikus állapot. Én is voltam így tizenéves komoban hogy aki nekem tetszett annak én nem kellettem, akinek meg én kellettem, az nekem nem.

Nyerj önbizalmat abból hogy igenis vannak olyan lányok akiknek tetszel, és ne hagyd magad legázolni, ostoba plázacicák által. Szerintem simán lenne esélyed összeszedni majdhogynem bárkit, de a leírtak alapján a módszereiden kéne dolgozni.

Amúgy meg mindenkinek más az ízlése, persze vannak olyanok akikre azt lehet mondani hogy a nagy átlagnak tetszik, de vannak olyanok mint te, aki megosztja a lányok táborát. Ha kitartóan próbálkozol, biztos vagyok benne hogy össze fog ez jönni :) csak felejtsd el hogy te ronda vagy, és szedd össze magad egy kicsit, légy határozottabb, magabiztosabb. Ez kell a nőknek nem más.

2013. ápr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy valakinek kellenél. Én olyan ronda vagyok, hogy sosem válogathattam, sőt nincs olyan lány, aki vonzódni tudna hozzám.
2013. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!