Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő után is érezhetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után is érezhetünk valamit egymás iránt?

Figyelt kérdés

Több mint 7 éve hogy,kapcsolatom volt egy személlyel aki a mostani férjemnek az egyik haverja.

Nem volt köztünk semmi komoly mert csupán pár napig voltunk együtt.Ezek után jöttem össze a férjemmel akivel máig boldogan élünk együtt.

Azt hittem h,ennek a dolognak vége köztünk és marad minden a régi.Csakhogy észre vettem rajta h,ő ezt nem igy érzi.Ismerem őt és észre veszem az ilyesmit.Ugyan ott dolgozunk és ezért elkerülhetetlen h,ne találkozzunk.Ráadásul a szomszédom.

Köszönünk egymásnak és kész de hiába próbálom tagadni mikor mellettem áll érezni a feszültséget köztünk.Látom a szemében h,tetszem neki és mi tagadás nekem is ő!Nagyon szégyenlem magam ez miatt.Főleg mert férjes asszony vagyok.

Nem értem h,miért van ez és nem is akarok nagyon ezen gondolkodni.

Van neki is párja de én átlátok rajta.:(

Már arra is gondoltam h,el kéne költöznünk h,ne is lássam.

Nem szándékozom megcsalni a férjemet.Ez olyan mint egy lezáratlan ügy amit tisztázni kell.Nem váltunk el egymástól valami szépen...

Kérlek adjatok valami tanácsot vagy esetleg aki volt már hasonló helyzetben leirná h,mit kellene tennem?

Köszi a válaszokat.26N


2015. ápr. 16. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szarban vagy és ennyi!

Te is szereted!

2015. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a szerelem még ha fáj is.

Nem áldozom fel az életünket egy szerelemért sem!

2015. ápr. 16. 14:15
 3/7 Dreed ***** válasza:

ha nem is elköltözni,de legalább munkahelyet váltani. :/

Neked kell eldönteni,mit áldoznál fel.. :/

2015. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok mint Te, csak én nem találkozom a sráccal... :( Így is nagyon kínoz a dolog, hát még úgy hogy Te minden nap találkozol vele...

Nagyon nehéz lehet...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ez az én kérdésem...

Egyébként, ha nem találkoznátok akkor sem lenne jobb, mert csak sóvárognál hg csak egy pillanatra láthasd... :(

Én majd megőrülök, mert minden motorosra felkapom a fejem hátha ő az... :(

2015. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Látom nem vagyok egyedül ezzel.

De ez nem élet!

Nem engedhetek meg magamnak ilyen érzéseket:(

2015. ápr. 16. 14:36
 6/7 A kérdező kommentje:
:( valahogy majd csak elfelejtjük egymást
2015. ápr. 17. 06:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy?

Én nagyon nyomottan. :( Éjjel a titkos szerelmemmel álmodtam úgyhogy nagyon rosszul keltem... :(

Egész nap szomorkodom és az ablakot kémlelem hátha erre jön... Pedig azt hiszem most hétvégén nem is jött haza Németországból... :(

Zsófi

2015. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!