Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánnyal már egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal már egy éve irkállok, és eleinte nem voltam tul jol vele de irkáltunk majd nagyon jo szoros kapcsolatban lettunk volt barátja 2 honapig voltak egyut utánna még szorosabban lettunk, tudtuk egymás fb kodjat stb. (? )

Figyelt kérdés

Majd miután szét mentek a fiu elég csunya dolgokat mondot a lányra és forditva is igaz volt... most ugy volt hogy jovohéten találkozunk akkor egy bulin megint ossze jott vele és annyit irt hogy sajnálom felhivott és megebszéltuk ...

De tudom,hogy nem fogja jol erezni magat most irjak neki vagy ne ? Mert nem akarom elevszteni a csajt...



2015. márc. 28. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L -- 17/F --- és hulye komentokkal huzzatok a ...
2015. márc. 28. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Az az igazság, hogy ha a lány 14 éves, még nem várhatod el, hogy logikusan döntsön. Tini korban a barátok/szerelemek/ismerősök jönnek-mennek. 15 éves koromtól 19 éves koromig egy nagyon h*lye hapsi volt a párom, én meg úgy voltam, mint a szemellenzős ló. Ma már úgy gondolom, hogy én még h*lyébb voltam.

Szerintem írj neki, beszélgessetek, ha a lánynak is van kedve, de szerintem ha téged akarna, akkor nem lenne a másik sráccal. Sajnos valószínűleg te csak lelki társ vagy számára. De fiú (lassan férfi) vagy, természet anyánk arra teremtett, hogy vadássz a nőre. Szerintem próbálkozz. :)


Üdv: 27/L

2015. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy egy kicsit bonyolultan meg össze vissza irtam le :D :/
2015. márc. 28. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak éppen azt akarom megtudni,hogy az e vagyok mert már telefonálgattunk minden kicsim meg ilyen jelzoket használtunk egymásra :D

Szerintem ha most irok neki akkor az olyan mintha egy napig se birnam nélkule :/ De ha nem irok akkor lehet elvesztem :/

2015. márc. 28. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm. Nos, szerintem ha mindenképpen tudni akarod, mi a helyzet, akkor csak egy dolgot tehetsz: odaállsz elé, és kerek-perec megmondod neki, hogy mi a helyzet. :) Tudom, hogy tartasz az elutasítástól, de végül is te sem élhetsz kétségek között. :\ Aki mer, az nyer(het), de aki nem mer, az tutira veszít. :\ Sok szerencsét. :)
2015. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!