Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy szívesen csókolóznék valakivel? Van párom.

Figyelt kérdés

Boldogok vagyunk, együtt élünk, jó a szex.(amikor van) de hiányzik az izgalom, ami az elején volt. Volt már néhány párkapcsolatom, sőt csak sima szexkapcsolatom is. Nem akarok mással szexelni, csak változatosságot. Ha megtenném, nem tudná meg. Mit tegyek? Hogy küzdjem le ezeket a gondolatokat?


23L



2015. ápr. 16. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha most hagyod ott még szegényt és és akkor jössz rá, hogy nem szereted, mikor a gyűrűvel térdel előtted. Hagyd meg neki a lehetőséget, hogy olyan lányt találjon, aki tényleg szereti is.
2015. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem, ha nem szeretném, már otthagytam volna. Mindössze zavarnak ezek a gondolatok.
2015. ápr. 16. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha tudatod a pasiddal, hogy nem vegyen teljesen komolyan! :)

Addig meg, amíg meg amíg nem találod meg az alkalmi csókpartnert, addig tedd izgalmasabbá a mostani nyugdíjas kapcsolatodat mondjuk úgy, hogy szokatlan időben/helyen "kopogtatsz" nála...

2015. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olykor tapasztalni kell hogy az ember radobbenjen milye is van. Ugyanigy voltam. Elmentem, tapasztatam, rajottem mily nagyon szeretem a tarsam, kirugott. :))) Fura mert pont azt tettem amire a kapcsolatunknak szuksege volt, raebredtem hogy meg egy olyan mint o nincs, megis... o ezt nem tudta megerteni. Nekem FONTOS volt tesztelnem eaz erzelmeimet. Nem volt tevedes megis o nem tudta feldolgozni.
2015. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondold át h vele akarod e leélni az életed ha nem akk szakítsz keress mást még csak 23 vagy most kell kalandokat keresni nem öregebben...
2015. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért érzed úgy, mert nem szereted eléggé.

Hiába írod most azt ide, meg hiába hitegeted magad azzal, hogy boldogok vagytok, de ezek szerint mégsem, mivel mással is csókolóznál a pasidon kívül.


Nekem eszembe nem jutna más pasival smárolni, miközben van pasim.

Ha meg megváltoztak az érzelmeid akkor hagyjátok abba ezt a kapcsolatot.


És mi az, hogy Ha megtenném, nem tudná meg!!


Egyenes ágon ellent mondasz saját magadnak! Nemcsak, hogy hitegeted magad azzal, hogy boldog vagy, nem is vagy őszinte, gerinctelen vagy, és nem is vállalnád a tetteidért a felelősséget!


Hogy mit tegyél? Beszélj a pasiddal! Tüzeljétek fel a kapcsolatotokat. Mivel ez csak kettőtökön múlik!

2015. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy csók miatt nem dobna, az biztos. De nagyon zavar, hogy fiatalok vagyunk, majdnemhogy teljesen Függetlenek, és már arra sem tudom rávenni, hogy sétálni elmenjünk. Néha szexelni sem akar, én meg újra szeretnék rá úgy nézni, ahogy az elején. Ugyanúgy nem kell más, Sosem hagynám el, de nagyon hiányzik a tűz...
2015. ápr. 16. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy csók miatt nem dobna téged??? :O

Egészen biztos vagy benne? Megkérdezted őt ezzel kapcsolatban?

Ha igen válaszolt, akkor mire vársz még? Smárolj le valakit aztán felejtsd el az egészet!


Akkor meg a pasid sem szerethet eléggé, ha egy csók miatt nem vonna téged felelősségre!


Ha nem tudod rávenni, akkor biztosan valamit rosszul csinálsz.

Tényleg jó lenne, ha átbeszélnétek a dolgot.

Mondd el neki, hogy ezek a dolgok téged mennyire bántanak..stb.


Ha nem hajlandó a változásra, akkor szakítsatok.


6-os kommentelő voltam

2015. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már annyira sem érdekled, hogy elmenjen sétálni veled, vagy lefeküdjön veled, akkor már nem szeret. Nyilván ha ettől nem kapod meg azt, amire szükséged van, akkor nem véletlen, hogy elkezdesz más pasikon agyalni.
2015. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden oké,de egyszerűen olyan bizsergés öntött el egy pasi mellett,hogy nem tudtam kontrollálni magam,csókolóznom kellett vele,amiből persze más is lett,de fantasztikusan jól csókolózik,nem bántam meg egyáltalán.
2015. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!