Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meg akarnak alázni mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg akarnak alázni mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha a volt legjobb barátotok azzal állna elő nektek,hogy csak akkor bocsájt meg nektek ha jól megalázhat ti mit tennétek?Bővebben le írom pm-ben annak akit érdekel.
2015. ápr. 16. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor hagyni kell a p**csába, az ilyen nem barát, ha ezen élvezkedik. undorító dolog.
2015. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem megbocsájtani akar ő ez fix, csak vissza akarja adni amit kapott, vagy legalábbis azt a sérelmet ami benne van, mert nem tudom jogos-e a megsértődése vagy sem.
2015. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szexuálisan?
2015. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:
100%
akkor az életben többet nem akarom látni
2015. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jogos a sérelme,de sosem bántottam meg annyira,hogy ezért annyira durván meg keljen bűnhődnöm.Főleg ahhoz mi köze,hogy én más pasikkal flörtöltem,de nem léptem tovább?Mert szerinte ezért is bűnhődnöm kell.Mint valami igazságosztó.Nem vagyok se a gyereke,se a barátnője,hogy minden bűnömet a fejemhez csapkodja.
2015. ápr. 16. 23:24
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen nem a barátod.

Szerintem hanyagold őt, mindenki jobban jár.

2015. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésedre azért nem tudok válaszolni, mert velem az a volt legjobb barátom se tenne ilyet, akivel már egy évtizede nem beszéltem. Pedig ha valakinek, neki joga lenne ilyesmit felvetni.


Hogy te elérted, hogy ilyesmit akarjon, mutatja, hogy nem vagy igaz barátja és amiért ő képes is ilyet kérni, mutatja, hogy ő se igaz barátod. Felesleges ezt erőltetni.

2015. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen büntetés?:D

Elfenekel vagy mi? Le kell írnod 100x hogy rossz vagyok?

2015. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél eltévedve! Ez így nem megbocsájtás, hanem revans, bosszú, amiről azt hiszi, hogy te megérdemled és ettől az ő beteg lelkének jobb lesz. (talán jobb lesz)

A megbocsájtás nem a bosszúról szól.

Tökmindegy, hogy ő a pasid-e, vagy sem (olvastam, hogy nem), ilyet nem csinálunk a barátunkkal.


Hagyd a fenébe! Ő nem a barátod.

2015. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, akkor nekem is leirhatod, bar a flortolgetes nem tul szep dolog, bar a buntetos jatek se azert
2015. ápr. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!