Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a vékony lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a vékony lányokat vállaljátok fel barátnőtökként nyilvánosan?

Figyelt kérdés
Ezt nem tudom egyszerűen megérteni. Csomóan írják, hogy ők csak vékony nővel mennének kézen fogva, meg csak őket vinnék el programokra, ha duci a barátnő, akkor csak otthon vannak vele együtt. Szerintem szánalmas, hogy egyesek hagyják, hogy a közvélemény ennyire meghatározza a boldogságát, ráadásul a kutyát sem érdekel amúgy, ha egy nem vékony lánnyal sétálsz az utcán. Ha boldog a pár, akkor legyenek boldogok.
2015. ápr. 17. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi a probléma?
2015. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szóval te egy dagadt nő vagy?
2015. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
én vékony srácként nem is tudnék vonzódni kövér csajhoz, ki nem szarj le, mit gondolnak rólam, de én csak olyannal leszek együtt akit vonzónak is találok, nem érdekelnek a kövér csajok és ehhez semmi köze a médiának már pisis korom óta a vékony csajokhoz vonzódtam mindnig is!
2015. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy vékony lány 164cm/68kg de ez hülyeség, amit leírtál.
2015. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én alapból otthonülős vagy, otthon a megszokott kis közegemben érzem jól magam, néha viszont elmenni moziba,sétálni vagy akármi az oké, és pont le...-om hogy mások mit gondolnak, mert nem azért van barátnőm ha van, hogy egyfajta státuszszimbólumnak használjam,hanem mert lelkileg szükségem van rá hogy legyen mellettem valaki, mivel társas lény vagyok

aki nem igy van ezzel, azzal felesleges összejönni(itt nyilván nem az otthonülős részre gondolok, hanem az utóbbi gondolatokra:) )

2015. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt a sületlenséget :D Még jó akkor hogy most nincs párom, mert bezárna egy szobába :D Jaj ne már, ezt te se hiszed komolyan amit leírtál ugye???????????????????????????
2015. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1.:az a probléma, hogy ha elvileg szeret valaki egy nőt, aki nem sovány, akkor miért nem vállalja fel nyilvánosan, hogy együtt vannak, miért csak otthon van vele együtt, mert majd "mások mit gondolnak", ha nem egy sovány nővel megy az utcán.
2015. ápr. 17. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy ezt hol lattad/hallotad de szerintem hülyeség. 16/f
2015. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ebben az esetben miért olyan hülye az a túlsúlyos nő hogy ilyen emberrel van együtt?
2015. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én a csontos csajjal össze se jönnék :D de az igénytelen túlsúlyossal sem...


ha valaki a barátnőm egyértelmű, hogy felvállalom...az ilyeneknél kíváncsi lennék mi is a cél...mármint mit akar a másiktól...

2015. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!