Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Volt egy pár kapcsolatom. A probléma az, hogy ha valakivel jól éreztem magam és szerelmes is voltam akkor kb 1 hónapig tartott. Emiatt most már félek párkapcsolatot is kialakítani, hisz úgyis vége lesz. Könnyebb egyedül lenni, mint újra és újra átélni, hogy bocs, de nem illünk össze.


Mostanában ráadásul alakulóban is van egy kapcsolat(legalábbis teper utánam a fiú - ismerkedési fázisban vagyunk). Amikor beszélgetünk olyan mintha már ezer éve ismernénk egymást. Bármit elmerek neki mondani és olyanokat mondott amit még soha senki előtte(pl tisztel, mert a főállásom mellet még máshova is járok dolgozni). Érti a vicceimet(kicsit fura humorérzékem van). Úgy érzem egymásnak lettünk teremtve :). Viszont ez a barátság ami kialakult köztünk többet ér annál, hogy egy esetleges szakítással vége is legyen.


Viszont ha mindenhez így állok hozzá, akkor sose fogok egyről a kettőre jutni.


2015. ápr. 17. 16:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ettől ne félj,mindenki csalódik 1-2x ez olyan természetes dolog.És ha már abban a fiúban megbízol,érzed,hogy tetszik neked(vagy esetleg már többet érzel),és ezt ő viszonozza is akkor miért ne próbálnád meg vele?
2015. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám én vele, de pont az a bökkenő, ha valakivel jól érzem magam akkor az a kapcsolat halálra van ítélve.
2015. ápr. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!