Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a bemutatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a bemutatástól való félelmemet?

Figyelt kérdés
Igazából őt már bemutattam, de attól a helyzettől is féltem bár nem annyira mint most. Igaz ő akarta jobban, hogy bemutassam és már a szüleim is szerették volna. Tudtam, hogy a szüleim nem fogják elítélni, el fogják fogadni, nincs mitől félnem hiszen ők a szüleim és előttük nem kell szoronganom a helyzet miatt. Most viszont engem szeretne bemutatni, de rettenetesen félek, jobban mint mikor én mutattam be. Szerintem az is az oka, hogy nagyon zárkózott vagyok, a barátom is nehezen hódított meg, több mint egy év kellett hozzá, hogy összejöjjünk. Előtte már úgy ahogy megnyíltam kezdek önmagam lenni és nem szégyellem ha hülyeségeket csinálok kezdem elengedni magam. Viszont mindig is féltem az új ismeretlen helyzetektől és már előtte pár nappal nagyon parázok. Próbálok rákészülni, elképzelni, hogy majd mosolyogva, érdeklődően kedvesen beszélgetek a szüleivel, testvéreivel, és egyáltalán nem leszek zavarban, de tudom, hogy nem így lesz. Nem tudom megjátszani a nyitottat ha zárkózott vagyok és magamtól nem beszélgetek, hozok fel témákat, csak ha kérdeznek válaszolok. Attól félek h ha a szülei megtudják milyen zárkózott vagyok meg lássák rajtam h zavarban vagyok egyből meg fognak szólni nem fognak elfogadni...
2014. ápr. 13. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

a szülőknek úgy is az lesz a fontos, hogy a fiuk boldog legyen

nem lesznek nagy elvárásaik, ne aggódj

2014. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az természetes, hogy egy kicsit aggódsz, de fölösleges :)

Mindenképpen próbálj meg sokat mosolyogni, kézfogással mutatkozz be! A helyzet meg adni fogja magát. És az, hogy zárkózott vagy NEM elítélendő dolog, szerintem nem is várják el a szülei, hogy rögtön az első találkozásnál mindent mondj el magadról részletesen.

2014. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linó03 ***** válasza:
Dehogy fognak elítélni! Ha nem beszélsz magadtól, csak köszönj, mutatkozz be, ha nem mutat be a barátod, és légy önmagad. Csak akkor beszélj, ha kérdeznek, akkor mondj valamit, ha szeretnél. Rosszabb, ha azt látják, hogy álruhában vagy, és emiatt mondjuk még kellemetlenebbül érzed magad, mintha azt látják, hogy visszahúzódó vagy. Ha magadat adod te is jobban érzed magad, és könnyebben megismernek ők is. Különben is, nem bírálatra mész, hogy legyen-e, vagy se, te már vagy, csak bemutatnak téged, hogy ki az az "Ő". És biztos látni fogják a szülei azt, amit a barátod szeret benned.
2014. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!