Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók? Kinek hogy történt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Kinek hogy történt? Milyen volt? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
nemet és kort írjatok

2015. ápr. 17. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmilyen..:/

18/F

2015. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

14 évesen.

Őrzöm örökre!

37 F

2015. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Részegen, 18 évesen egy hátsókertben.. szopás előtt és kifejezetten élveztem mind a kettőt :D
2015. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Óvodában 5-6 évesen csakbugy gondoltam egyet xd
2015. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 To7ka ***** válasza:
13 évesen messze otthonomtól Halloweeni buliból kiszökve az udvaron, a boszinak öltözött és festett legelső nagy szerelmemmel!:) Lebuktunk, mert ott maradt a sminkje az orromon! Olyan jó volt, hogy rengetegszer megismételtük már aznap este is!:))
2015. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít csóknak?

Ha a nyelves nyáladzás akkor most volt decemberben. Ha szájrapuszi akkor 9 évesen.

2015. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy padon ültünk, éppen nézegettük a játszótér elé kirakott táblát (a szokásos nem szabad bevinni kutyát, alkoholt stb.) és megcsókolt. Nagyon romantikus helyzet... :D Milyen volt? Érdekes, mondjuk úgy. Nekem semennyire sem ment a csók.
2015. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

17 voltam és nem volt jó. Folyton erőltette a párom, emiatt nem esett jól. Azóta se szeretek csokolózni, sőt ha tudatosul bennem, hogy mit csinálok, akkor öklendeznem kell.

20/L

2015. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

17 évesen szilveszterkor, tesóm egyik barátjával "jöttünk össze". Bár ez túlzás, nem volt nagy kapcsolat, de a csókolózás része jó volt :D Nem voltunk részegek, de a hangulat már kellőképpen oldott volt azért, és egy buszmegállóban csókolt meg hajnalban, míg a társaság többi részére vártunk. Jó emlék, bár mondom, nagy érzelmek nem voltak, csak a hormonok munkálkodtak rendesen.

26/N

2015. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Együtt jártam egy fiú osztálytársammal, akivel kölcsönösen szerelmesek voltunk egymásba és egy osztálytársunk házibulijában történt az első csók. Nekem az első volt, neki már nem. És nagyon jó volt!:) 13 éves voltam akkor.

27N

2015. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!