Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tud egy 20-as évein...

Hogy tud egy 20-as évein elején járó srác egy 40 év feletti nővel összejönni?

Figyelt kérdés

Két ilyen kapcsolatot is ismerek ahol 25 év alatt srác kapcsolatban van 40 év feletti nővel és nem valami pletyka hanem nyíltan fel is vállalják és nem is titkolják meg elég egyértelmű amikor együtt vannak.

És az egyik fél se gazdag és egyikük se csúnya hogy ne tudnak "válogatni" vagy azért mert csúnya és örül hogy van valakije szóval semmi ilyen.

Nekem is bejönnek 18-tól 50 éves korig lányok/nők (persze aki ad magára és jól néz ki) de el nem tudom képzelni hogy közeledjek egy 35-40 év feletti nőhöz vagy egyáltalán hol ismerkedjek meg ilyen korú nőkel aki nem zárkóznak el a fiatal korosztálytól.

Vagy ez ilyen "szerencse"?

Mielőtt azt mondanátok hogy kérdezzem meg tőlük nem vagyok velük olyan viszonyban nem azért mert haragszunk egymásra hanem csak simán köszönő viszonyban vagyunk semmi más.

És társkeresőn is próbálkoztam már nem sok sikerrel mert mindenki a saját korosztályából keres kapcsolatot, és azt is tudom hogy ez a két pár aki között nagy korkülönbség van nem interneten ismerkedtek meg.



2015. márc. 27. 09:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Altalaban az idosebb nok kezdenek ki a fiatalabb sracokkal:D pl baratomnak is irogatott egy 40es gyerekes anyuka, hogy menjen athozza nincs otthon a ferje..meg hogy talalkozzanak itt-ott.. termeszetesen a baratom elutasitotta. Nem ertem miert jo az egy fiatal fiunak, hogy egy kiegett novel osszealljon.. mert meg a noket megertem, naluk biztos ez a "kapuzarasi panik" egyik fajtaja..csak ugy mint az hogy a kor elore haladtaval egyre rovidebb szoknyakat, egyre kivagottabb ruhakat vesznek fel.
2015. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Hogy nézel ki?
2015. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Simán összejöhet.....

Azok a tapasztalt Nők, akik tényleg élvezik a szexet és önálló független életet élnek, simán bevállalják. Vannak elvárásaik a fiatalabb férfiakkal szemben, mert egyrészt inspirálja Őket arra, hogy formában tartsák magukat, másrészt bíznak abban, hogy szexuálisan képesek kielégíteni gyakran meglehetősen magas szexuális éhségüket.

37F

2015. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Mert egy kretén vagy.

Ha egymásban találják meg vilagitol ellenkező ertelmet mit számít a kor?? Agyas...

2015. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ezek a nők még agyilag is érettnek tűnnek nem csak a testileg.:D

Amúgy szerintem pont azért jó egy 40-es nőnek egy fiatal csávóval járni amiért egy idősebb fószernak egy fiatal csajjal.

Nem mindegyik kiégett van sok aki még ebben a korban is jobban néz ki mint kotrásai és még adnak is magukra.

2015. márc. 27. 09:49
 6/21 anonim ***** válasza:
Pl a jó szex,jó belső miatt
2015. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

# 2

Fiatal korombeli lányokkal simán összejövök.

Nem vagyok csúnya gyerek de az a hű de szép fiú se, nem nagyképűségből mondom de néha én is meglepődök hogy milyen korombeli nőkkel össze tudok jönni meg milyen nők mosolyognak rám az utcán vagy a plazákban.

2015. márc. 27. 09:56
 8/21 A kérdező kommentje:

# 4

Töki olvasd el először hogy mit írtam le utána válaszolgass hülyeségeket agyas.

2015. márc. 27. 09:58
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy közeli ismerősöm, 31 évesen egy 56 éves nővel van együtt. Mikor megkérdeztem Tőle neki ebben mi a jó, nem válaszolt rá semmit sem. De azt azért megkérdezte, hogy nem e lennék a szeretője. Itt esett le hogy a csajnak van lakása, kocsit adott a segge alá, Ő meg éli vígan az életét mint Marci hevesen.
2015. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

# 9

Jó de akiket én ismerek ott a (nő) keres havi 90-et a fiatal srác meg havi 120-at.

2015. márc. 27. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!