Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsokat kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsokat kérni fiúktól, hogyan udvarolnak ők?

Figyelt kérdés

Szia, elsősorban a kérdésem az, hogy ha tetszik neked egy csaj, vagy szerelmes vagy hogyan mutatod ki az érzéseidet

hogyan közeledsz, mit csinálsz, hogy felkeltsd az érdeklődését stb...

mert én éppen egy ilyen találgatós résznél vagyok az életemben, tudom, hogy bejövök a férfinak, és remélem ő is tudja, hogy fordítva is így van- mert adtam neki megerősítő jelzéseket, de van olyan, hogy sokat keres,de van, hogy leszr

Szóval ti, Fiuk hogyan udvaroltok, hogyan csapjátok a szelet a kiszemeltnek :) mindent tudni akarok, ja 19lányka :)



2015. ápr. 17. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki az áldozat? Egy 15 éves?
2015. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs áldozat, Egy velem egykorú fiú.
2015. ápr. 17. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt egyszer játszottam meg egy lánnyal, 1 hét múlva faképnél hagytak a p.csába (amúgy teljesen jogosan).


Úgy tűnik változik a világ, elemi erővel.

2015. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha tetszik egy lány, először körbe informálódok hogy van e barátja (volt rá példa hogy buliba odamentem, semmi jelét nem mutatta hogy pasival lenne, aztán egyszer csak megjelent a barátja és én voltam a szarember hogy más barátnőjére nyomulok). Aztán ha látom valahol odamegyek, és éppen elkezdek valami témáról bezélni ami a találkozás helyéhez igazodik (pl. ha a kávé automatánál látom meg akkor hogy finom e kavé, mindig it kávézik e stb.), a lényeg hogy valamiről kezdjünk beszélni, aztán ha vevő rám, már mint hajlandó velem beszélgetni és nem küld el a pi*csába, akkor elhívom valahova. Ha eljön akkor valószínű hogy én is bejövök neki és beszélgetünk tovább. Nem vagyok az a fajta aki első randi után hanyatt akarja vágni a csajt, sőt, szeretem ha kicsit küzdeni kell érte. Általában az első randit második követi, aztán harmadik és a többi már jön magától.
2015. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

figyelj ide: ha csak s.exelni akarsz akkor ne légy önmagad. inkább legyél olyan amilyet ő akar ismerd ki...

így hamar meg d.ughatod :)

ha szerelmet keresel akkor add önmagadat és ha bejössz a csajnak jártok ha nem akkor gáz de ha nem adod 9n magadat és ugy szeded fel és szerelmet akarsz, sokáig nem tudod tartani mert ha meg feletkezel magadról ön magad fogod adni és ott elcseszheted :D

2015. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze ezt a fiuk csinálják :) előző vagyok :)
2015. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. ápr. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!