Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem? Adnátok tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem? Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy srác de köztünk már mindennek vége van. Ezt tudom és felfogom csak a szívem képtelen elfogadni.

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Valaki aki volt már hasonló helyzetben tudna tanácsot adni? 15L



2015. márc. 8. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál vele? Próbálkozott veled? Bunkó volt? Bunkó voltál? Jártatok egyáltalán? Más csaja lett? Mért nem próbálkozol még?
2015. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jártunk csak majdnem. Egy kicsit gyorsabban haladtunk a kelleténél és én mondtam hogy lassítsunk de ő nem annyira szerette volna és akkor ezen egy kicsit összekaptunk. Már régóta nem írt én meg annyira nem akarok mert hátha erőszakos lesz megint...:/
2015. márc. 8. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha erőszakos, akkor hagyd a fenébe. Te is külsejébe szerettél bele, mert ha valaki bánt/bunkó velem, abból kiábrándulok, onnan nem tud érdekelni.


Amúgy meg pár hónap múlva már nem fogod így érezni, 15 vagy, leszel még szerelmes.

2015. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira a kulseje tetszett hanem amikot beszeltunk mindig kedves megerto volt csak egy kis ido utan lett durva...
2015. márc. 12. 16:03
 5/7 anonim válasza:
nem tudsz mit tenni ha tenyleg szereted. mondhatjak 10000x hogy felejtsd el ezert meg azert... ugyse fogod. voltam mar igy szamoltam a napokat...427 nel hagytam abba. nagyon megviselt. hat mondanam hogy foglald el magad de en akarmit csinaltam ra gondoltam. nem tudsz tenni semmit hanem majd egyszer eljon a pillanat amikor felfogod ugy tenyleg. leesik, koppan. hogy na akkor ennek tenyleg semmi ertelme es tovabb kell lepj. igen tudom hogy tudod hogy vege. de meg nem erzed... sajnos kozhely de majd az idő be gyogyit. nekem volt minden depreszio alvas zavar pszihologus (onszantambol mentem mert ugy ereztem nem birom) es sok sok nap. es vege lett. kozbe a sracnak lett baratnoje es parnapja lattam oket. mar nem dult fel nem ereztem rossz erzest persze furcsa volt. annyit tudok tanacsolni hogy eld tul es legyelsokat a barataiddal. ja es beszeldi ki magadbol ha kell 100x ugyan azt. elfog mulni a fajdalom. a szeretet? na az nem. de azzal egyutt lehet elni. en is szeretem meg de mar csak ez a szepemlekekkel gondolok ra vissza es egy rossz szot nem tudnek rola mondani... :) . nehez lesz de hiddel menni fog. remelem neked nem fog ilyen sokaig tartani. meg attol is fugg menyire szeretted. de ezt majd meglatod ugy is. ( es lehet hogy ez csunyan hangzik. de felejteni legkonnyeben csak massal lehet foleg ennyi idosen mikor a szerelem a legmeghatarozobb erzes. ez nemazt jelenti hogy azert jarj massal hogy elfelejtsd. probalj ismerkedni az elejen nem fog menni "mert ugy erzed senki irant sem tudsz erezni" de majd jonni fog valaki aki tenyleg tetszik es mar pusztan az ismerkedes is sokat fog segiteni nem kell feltetlen osszejonnotok). remelem segitettem kitartas!! :)
2015. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolso, igen segitettel :)

Az lehet hogy ettol a csalodastol sokkal erzekenyebb lettem?? Azota szomoru filmeke sirok meg minden kisebb aprosagon ami azelott soha... vagy csak a kamaszkor?

2015. ápr. 12. 14:17
 7/7 anonim válasza:
is is. :)
2015. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!