Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kicsit fura kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kicsit fura kérdés. Szoktatok olyat csinálni, hogy amikor az utcán szembe jön veletek egy nektek tetsző fiú, akaratlanul is a pénisze felé néztek?

Figyelt kérdés
Fura volt. Nem volt lehúzva a sliccem, meg hasonlók. A testem egész jó, az arcom nem a legszebb, de a napszemüvegben szerencsére nem látszik (annyira)
2015. ápr. 18. 00:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért nem hiszem, hogy ez olyan, mint a mellnézés.


Nagymellű nőként állítom, hogy férfiaknak és nőknek 50-50 arányban téved a szemük a dekoltázsomra. Nem nemfüggő.


Én nem nézem meg, mert csak úgy egy pénisz nem vonzó.

2015. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki szembe jön csak az utcán nem. De ha mondjuk ülünk egy pubban haverokkal és részeg vagyok, hát megesik:D
2015. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem is jutott még eszembe.

Nem látszik a nadrágon kívülről semmi, elmondom, legalábbis én nem tudok kivenni semmit.

2015. jún. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Néha megesik, de nem jellemző.
2015. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet egyébként, hogy szimplán végigmérnek.
2015. júl. 6. 16:51
 16/20 A kérdező kommentje:
Ést ezt értem félre.
2015. júl. 6. 16:52
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor nézem meg, ha hosszabb ideig áll előttem, pl. buszra vár és pl. lazább anyagból van a nadrágja (torna naci, vékonyabb szövet naci), ahol eléggé szembetűnő a látvány. :) Azért próbáljatok a világos sportnaci alá ne egy laza boxert felvenni, hanem egy erősebb fecskét, mert minden látszik, kicsiben-nagyban is :)
2016. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát így alapesetben nem,de nekem is van egy fiatal tanárom,aki amúgy mindig ilyen szűk szövetnadrágot hord,hát kikerülhetetlen. :D Tehát amikor valakin szűk nadrág van,akkor még ha amúgy nem is tetszik valaki,elég feltünő,nem lehet nem odanézni.18/L
2016. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Azért próbáljatok a világos sportnaci alá ne egy laza boxert felvenni, hanem egy erősebb fecskét, mert minden látszik, kicsiben-nagyban is :)"


Ezt hívják direkt marketingnek..

2016. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha jó övcsatja van,igen erősen :$ Vagy ha Barcás foci mez alá kellő gatyát hord.
2016. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!