Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen mondat után ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen mondat után ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Alig másfél hónapja vagyunk együtt, egy veszekedésünknél hagyta el a barátom száját (részegen, de mondjuk ez nem kifogás), hogy "f.aszcibáló ri.banc". Ezt arra értette, hogy én sose tagadtam le, hogy nem az első, a második, nem is az ötödik srác az életemben. Erre azt mondtam neki, hogy "bezzeg az nem zavar, ha a te f.aszodat cibálom", mire meg akart ütni, láttam rajta, de aztán inkább elrongyolt. Múltkor mondjuk meg ledagadtozott, bár az a kisebb probléma most.

Ti egy ilyen után kidobnátok a párotokat, vagy elengednétek a fületek mellett?

17/L, 20/F


2015. ápr. 18. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha másfél hónap alatt ide jutottatok, akkor kár erre a kapcsolatra több időt pazarolni.
2015. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Neeerm ez az igazi férj jelölt számodra ;)
2015. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Interferencia ***** válasza:
15%
Pengeélen táncol. Részegen mond az ember hülyeségeket is. Az elég gáz, hogy meg akart ütni, de az állapota ellenére is visszahőkölt, hát nem tudom... A dagadtat milyen körülmények között mondta?
2015. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Mindenképpen.


Bár 17 évesen mondjuk nem kéne reklámozni azt sem, hogy ekkora ribizli vagy, így nehezen találsz majd magadnak olyan párt, aki tisztelni fog. Viszont ez a srác az alja kategória, legközelebb simán megver, és az alkohol meg nem kifogás.

2015. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ez szép

elég gáz

ez tetszett: bezzeg az nem zavar h a te fas zodat cibálom :D

2015. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%

Biztos megérdemelted te p'cscibáló. :P


Üdv Dorongalsóról.

2015. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bulizni indultunk, ő fetrengett az ágyon én meg ruhákat próbálgattam, volt egy ami túl feszes volt, nem állt jól, láttam én is, már készültem levenni, amikor mondta, hogy ebben dagadt vagy.
2015. ápr. 18. 13:36
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd ott, amíg nem fordulnak komolyabbra a dolgok.

Volt részem hasonló élményben rokonoktól, a végén már nem fog elrongyolni, csúnyán meg fog verni téged.

Az összes ilyen gyenge férfit fel kellene akasztani, de sajnos sok ilyen "férfitársunk" van.

2015. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Interferencia ***** válasza:
7: És ezt józanul? Elég bunkó, akkor dobd.
2015. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor józan volt, igen.
2015. ápr. 18. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!